Дан БилзЭрхан
Дан БилзЭрхан
evet yıllardır yazıyorum ve okuyorum lakin son zamanlarda yeni nesil kullanıcılar ve onların türevleri yüzünden pek yazasım ve okuyasım gelmiyordu. dün sabahtan itibaren "belki yine eskisi gibi olur" ümidiyle tekrardan okumaya ve yazmaya başlamıştım lakin yanılmışım. elbette bu yazı hoşunuza gitmeyecek biliyorum ancak artık eskisi gibi marjinal ve eğlenceli yazılar yazmak yerine herhangi bir gönderinin altında whatsapp grubu gibi muhabbetler çevirmek ve özellikle de sürekli birileriyle tanışmak bana göre değil sanırım. umarım eskiye dönüş yapabiliriz diyor ve yazımı sonlandırıyorum.

Cevaplar

anonim
anonim
dediğin doğru ama kendini kandırmayıp asıl yazma nedeninin yaz okuluna kaldığından dolayı oluşan can sıkıntını üzerinden atmak olduğunu yazsaydın daha doğru olurdu.
Дан БилзЭрхан
Дан БилзЭрхан
beni biraz tanıyor olsaydın bu yorumu yapmazdın. canın sağolsun :)
anonim
anonim
eski müdavimlerin gönderilerine ilk geldiğim zamanlar bakmıştım. kendi nickim var ama bilerek giriş yapmıyorum. ne olursa olsun görüşüm bu yönde. görüşümü anlayışla karşıladığın için teşekkür ederim.
matricariachamomilla
matricariachamomilla
ay kuzucuklar sizi ne güzel güzel de anlaşıyorlar😂
Maviş 🐣
Maviş 🐣
@chiko sende mi gidiyorsun 😓 @odin cağnım da gidiyor zaten resmen sitede orjinal muhabbeti olan insanlar gidiyor üzdün.
puccohenzaps
puccohenzaps
begenmeyen kapi orda
anonim
anonim
artık mezun olun bence veya mezunsanız siteyi bırakın eski müdavimler dedikleriniz whatsapp uygulaması ortaya çıkmadan öncesine kadar gider. bence yeniler de her fırsatta eskiyi övüp yeniyi yeren eskileri sevmiyor. yaşıtları değilsiniz bir kere, başka neslin başka kültürün insanlarısınız ne bekliyorsunuz ki. bu iş böyle zamanınız dolunca gidiceksiniz ya da eleştirmeyip uyum sağlayacaksınız. admin olmanız bunu değiştirmiyor. bu da işinize gelmez ya yayınlamazsınız ya da site bizim sen git dersiniz ama en objectif dogru yaklaşım bu ister begenin ister beğenmeyin .
Дан БилзЭрхан
Дан БилзЭрхан
bunun yaşla falan alakası yok burası eglence portali izdivac programi degil. burasi bizim demiyoruz sadece gidisatin kotü oldugunu soyluyoruz. tercih sizin.
foreveralone
foreveralone
olayın benle bi ilgisi var mi ?
artemis👑
artemis👑
sonsuz like atıyorum buna.