thegreen

1834

457

32

108

thegreen 1

1 Gençlik festivaline gitmek isteyip de yalnızlıkdan gidemeyen herkese kapım açık. Gelin birlikte gidelim .
Hatta @admin ayarla topluca gidelim.

thegreen 2

4 Uzaktan bakınca türbanlı ama açık giyinmiş diyip, az daha yaklaşınca o kişinin travesti olduğunu anlamak kadar değişikti hayat...
İyi geceler

thegreen 3

13 Bu aralar hiç kimseyi anlayamıyorum. Ya bende bir anormallik var yada herkes bir anda bana düşman oldu veya istemeden bir hata yaptım bilmiyorum. En yakın arkadaşım ile 2 haftadır bulusamıyoruz. Bunu ona da söyledim haklı sebebler vardı tamam eyvallah anlıyorum da insan bir arar dimi hadi onu geçtim aradığımda telefonu açar bak bunuda geçiyorum aradığımı gördüğün de geri arar. Bir başka yakın arkadaşım da bu aralar kendi kendine triplere girmeye başladı. Ona da mesaj attım sanki yabancıymıs gibi benle konuştu. Gerçekten anlamıyorum. Kendi kendime lan ölünce arkamdan iki fatiha okuyacak kimsemiz bile yok heralde demeye başladım artık. Sevgili geçici dost kalıcıdır. Şimdi atlayıp evlenmicen mi neyin gecicisi diyenler olacaktır eminim. Anlatmak istediğim bu değil. Ben nedense arkadaşlarım benle 4-5 gün muhabbet kurmasın kafama takmaya başlarım. Herşeyi kafama takıyorum o ayrı bi muhabbet. Neyse gösterip de gelmeyen yazın etkisimidir nedir anlamıyorum ben bu işten bir şey. Gerçekten bu ve daha yazmadığım bir çok şey yine üst üste gelmeye başladı. Şu zamana kadar hiç gitmedim ama psikologa gitmeyi artık ciddi ciddi düşünüyorum.
Hepinize hayırlı kandiller..

thegreen 0

8 Uzun zamandır girmiyordum siteye. Bi okuyim dedim bazı yazıları. Yine aynı kalitede yazılar yazılmış. Buranın insanı bir başka dostum :)
Haaa tabiki arada saçma şeyler yazan olmuş ki ben böyle yazdım diye bazılarının beni "taşlayacağından" eminim. Sıkıntı yok tabiki.
Neyse sonuç olarak havalar ısındı fakat hayatım hala sıkıcı geçmeye devam ediyor. Bakıyorum da millet ne kadar da güzel eğleniyor. İmreniyorum valla. Ama yaşayın gönlünüzce. Siz gidici Samsunda biz kalıcıyız😂😂

thegreen 0

5 "Yalan bu dünya yalan" diyen Müslüm Father Reisi saygıyla andığım bir geceye daha sa.
Saat 03:56
Kaç zamandır konuşmadığım liseden beri beraber olduğum bir arkadaşım ile buluştum dün. Biz hep 3lü takılırdık. Lisede bizim arkadaşlığımız hep konuşulurdu. Ama üniversiteye başlayınca dün buluştuğumuz arkadaşım ile aramız istemsizce açıldı. Çünkü sevgili yaptı. Bizi ikinci plana attı. Halbuki zamanında onun için nerdeyse bıçaklanacak kadar mevzu yaşamıştık. Neyse bu bana baya koydu. Ne ben aradım ettim ne o aradı. Samsun'u yazma amacımız ayrılmamaktı. Beraber olmaktı. Ama o öyle yapmadı. Ben silmistim Hayatımdan derken dün diger arkadaş buluşma ayarladı. İki gözüme geçtik. Tabi masa kurulunca her şey ortaya döküldü. Meğersem babaannesini kaybetmiş. Kimseyle görüşmüyormus. Kendini eve kapatmış. Sevgilisiyle bile arası bozulmus bir ara. Bunu duyunca neden söylemedin dedim. Bunu nasıl söyleyebilirdim dedi. Haklıydı.
Ben hep onu suçlarken aslında kendime hic toz kondurmuyordum. Aradığımda hep neden aramıyon diyip küfür ediyodum. Ama hiç neyin var diye sormadım. Yada akıl etmedim. Her neyse bunu duyunca kendimden utandım. Nerdeyse 1 ay olmuş kaybedeli. Ama ben yanında olamadım ve üstüne onu suçladım. Dicem şu ki önyargılardan vazgeçmek lazımmış. Bunu anladım. Ölümlü dünya. Yarına cıkacagımızın bile garantisi yokken kalp kırmanın veya soğuk davranmanın yan geçmenin saçmalıktan başka bir şey olmadığını öğrendim. Hayatım hep böyle geçti zaten. Hep kötü bir olay yaşayıp ders çıkardım. Tecrübe edindim. Buda bana bi ders oldu.

thegreen 16

7 Huzur, mutluluk, rahatlama = Çarşamba
Sonunda geldim. Vizeler bitti ama bende bittim diyebilirim. Şehrin sesinden, kirinden kaçıp biraz kafa dinlemek hiçde kötü olmaz heralde diye düşündüm. Aynı zamanda memleketin tadı da bir başka oluyor .
Ne öyle aşkmış, dersmiş bilmem neymiş derdi var ne başka bir şey.
İneklerin mösü koyunların meesi kuşların cik cik sesi bir başka huzur kaynağı.
Hukuk okuyanlar burayı neden beğenmiyor çok merak ediyorum doğrusu. Neyini beğenmezsiniz güzel Çarşambamın...

thegreen 5

6 Üstünden bir gün geçmesine rağmen hala unutamıyorum.
Abi o top nasıl direğe çarpar ya.
Hadi girmedi diyelim 91 de gol yemek nedir.
Annem söyledi. Rüyamda konusuyormusum. Dün sesi çıkmayan taraftara sövmüşüm. 😂😂😂 Gerçekten takım belki seneye ümit verdi ama fena şekilde etkiledi bu maç beni..

thegreen 7

6 Beni en sevdiğim yerden en acımasız şekilde vurduğun için teşekkür ederim.
Belki sen bunu habersiz istemeden yaptın fakat bugün yine hayatımın en kötü günlerinden birini yaşadım.
Her şey yine üst üste gelmeye başladı.
Yarın ki vizeye de girip artık kafa dinlicem.

thegreen 1

9 Burda gördüğüm bir paylaşım üzerine bunu yazma gereği duydum.
" Şehit haberlerini es geçeriz ama vatan millet temalı dizilere filmlere bayılırız! "

thegreen 0

4 Zor sınavları verdim diyemidir nedir bu gaz bana nerden geldi anlamıyorum sayın omü dedikodu.
Arkadaşım sende iyi cesaret var diyoda ne bileyim kafam attımı kendimi tanıyamıyorum. 😂