iamAlien
selam!! beni çoğunuz bilmez. en son yazdığımın üzerinden 2 yıl geçmiş hatta 3 yıl.. zaman ne çabuk geçiyor!! 7. yılımı bitirdim çok şükür, 8 e dönebilirsem döneceğim. en son aşık olduğumdan bahsetmişim.. o beyefendiyle hala beraberim,aşk hepinizi bulur umarım! bir şey soracağım harf notu girilmeyen var mı?
karakutuu
başımdan geçen bir olayı anlatcam 6 1 5 oynayan vayne focus atar gibi focuslanin . benim bi kankam var adı x bu beni aradı dedi acil antalyada iş buldum gideceğim 4300 maaş alcam ama avans vermiyorlar orda ev açmam lazım yol param dahi yok . şimdi içinizden bir ses verme mal mısın diyordur ama ben verdim ateşledim 2000 dedim 2 ay da bin bin ödersin . bu adamla biz bot pre gittik 3 1 ile sis atıp b ye daldık öldük ama olsundu. biz bu arkadaşla sıkıntı çektik dertlendik ben bu namussuzun sigarası ile az zehirlemedim başım ne zaman sıkışsa bunu buldum . gel gelelim alamadım parayı sonradan öğrendim ki herkese aynı numarayı çekmiş piyasadan toplamış antalyada rus karılar ile yemiş . bu kadar heveslenmiştim uzun yazarım diye yazamadım hepinizi seviyorum lanet olası zenciler .
bohemian
arkadaşlar kusura bakmayın günde bir kere giriyorum buraya jsksks hepinizi birden etiketleyemedim burdan yazıyorum. tıpta okuyan eş aramıyorum djdkdkdk tıpta okuyorum ve yeni başladım. tıpta okuyan arkadaş arıyorum...
maestro
bugün hocanın yanına gittim ders notu için 3 davar 1 bayan olmak üzere 4 isim verdi. 4üne de mail attım ve sadece bayan cevap verdi. bayanlar sizi hakedecek ne yaptık ya hepinizi çok seviyorum❤❤
Kütüphanedeafk
omüde bir gerçek var daha doğrusu yok kütüphane kültürü sıfır eksilerde hatta wifi var diye kızlar gelmiş 3. katta pubg oynuyor şoparlar işte yurdunda ki wifi kasınca soluğu burda alıyorlar allah ıslah etsin hepinizi bu yıl kurutuluyorum çok şükür inşallah 8 yıldır da devlet yurdunda kalıyorum ama bu kadar kültürsüz insanlar anlayışsız okuduklarını anlamayan insanlar görmedim orda yazıyor yiyecek içecek ile çıkmayınız diye ama işte angut beyinli olunca öyle oluyor omü kütüphane de hepsi buyrun gelin
Beşiktaş JK
açılışta taraftarlarımızın yoğun ilgisiyle karşılaşan başkanımız fikret orman, “çocuklar hepinizi çok seviyorum, iyi ki varsınız” dedi.
13. Burç
yengeç: hepinizi ilgilendirecek bir konuda ailenle çatışmalar yaşayabilirsin. kardeşlerin varsa, senden yana olabilirler ancak ebeveynler konusunda aynı şeyi söylemek mümkün değil. sakin ve hoşgörülü olmanız yatışmanız için tek çaredir. en azından sen üzerine düşeni yapmalısın.
ceksiparov
merhaba arkadaşlar.
mezun bir omü'lü (bunu söylediğim için benden nefret ediyorsunuz) olarak söylemek isterim ki sosyal medya menajerliğini yaptığım keti grubunun yeni single'ı "keti ft. fatma turgut - hayat böyle" yayına girdi. 26 mart'da rock city'de konserleri var. omü dedikodu ailesi olarak tabi ki sizleri unutmadım. giriş 30 tl +1 alkol şeklinde ama benden size kıyak olarak girişler 20 tl gelin la özledim valla hepinizi gelmek isteyenler mesajla yorumla falan ulaşsınlar bekliyorum.
Nerede Çekildi
arkadaşlarım
son zamanlarda paylaşımlarım arttı. çünkü sonra biraz zor olabilir:)
yakında baba olacağım. kızım geliyor. kızımız :)
mahmut hoca gibi "adİl" olsun diye onun durduğu merdivenlere götürdüm eşimi:)
küçük hafiye yolda:)
İyi dileklerinizi bekliyorum:) hepinizi seviyorum
Tolga Cevik
ben demedim mi program erkenden biter diye...bak sabah 01:00😂😂😂 hepinizi seviyoruz. haftaya daha da eğlenmek ümidiyle. esen kalın
Ailenizin Gayriresmi Doctoru
merhaba arkadaşlar!! sonunda beklenilen an geldi !! kongremize katılmak için yapmanız gereken tek şey sosyal medya hesaplarımızdan paylaştığımız linkten aktif veya pasif katılımcı formunu doldurmak. eğer sizler de bilimin eşliğinde hem eğlenmek hem değerli hoca sunumlarından faydalanmak ve bizlere katılmak istiyorsanız yapacağınız şeyi biliyorsunuz. hepinizi kongremize bekliyoruz.
kongre kayıt formu: http://bit.ly/2C36SYW
kongre aktif katılımcı formu: http://bit.ly/2Gd7NE3

‼️gerekli bilgiler formun açıklama kısmında mevcuttur‼️

https://hayatadokunankongre.site123.me/

admin inşallah yasak bir şey yapmamışımdır. sağlık bilimlerinde okuyan arkadaşlarımız, sağlığa meraklı arkadaşlarımızı da bekleriz
Uğur Dündar
bu halk arenası kaçmaz...
hepinizi bekliyoruz...
Muharrem İNCE
cumhuriyet halk partililer, demokrasi, laiklik ve cumhuriyet mücadelesi verenler hepinizi çok seviyorum.
Şahan Gökbakar
sag salim donun insallah aslan parcalari. allah hepinizi korusun...🇹🇷 https://www.instagram.com/p/Be2WgLGBKHt/
Yıldız Tilbe
allah hepinizi korusun kaza bela dert tasa hastalık vermesin hiçbirinize ,,
kdrgnc16
keşke bütüm olsada samsunda kalsam :( ama gel gör ki okul biteli 3 sene oluyor.. okuldaki son 1,5 - 2 sene hep aklımda.. özellikle ev arkadaşlarımla olan kısmı.. ne günlerdi bee özledim hepinizi.
xxx
hepinize merhaba omu dedikodu ailesi mezun olali 6 ay oldu su anda askerdeyim. burdan sabahin 8 inde 7 km kosturan ve ayni zamanda sirf iştima alinirken hareket ettik diye yine surunduren komutanimiza selam olsun sabahin 10 unda camurda surunmedim demem artik :) ulan sirf sola çark edemedik diye g3 le adammi kosturulur tuh allah sizi ne yapmasin :d e tabi sen adami dogudan alir batiya verirsen adamda bize burda doguyu yasatir :) haftaya da atışlardan bahsederim ins hepinizi seviyorum iyi hftasonlari:)
OMÜ Öğrenci Konseyi
profesyonel sağlık çalışanları tarafından kurulan ve kısa sürede geniş kitleleri peşinden sürükleyen “ayda 1” müzik grubu, organ bağışına destek için 16 aralık 2017 cumartesi günü saat 18:30’da ondokuz mayıs üniversitesinde sahne alacak. hepinizi bekliyoruz.

Selam Ziyaretçi

Gördüğüm kadarıyla henüz giriş yapmamışsın! Lütfen giriş yap, bekliyorum :)