King
çarşamba ovasına kurulacak 2. santral üstün kamu yararı içeren,hukuka uygun, stratejik bir yatırımdır. İlçeleri gelirsin diye öğrencinin cebindeki paraya göz diken ve utanmadan bina taşıyan kişilerin mağdur olduklarını söylemesi boş ve gereksiz bir nedendir.
ondokuzmayıs üniversitesi hukuk fakültesi öğrencisi olarak ben ve birçok arkadaşım ülkenin üstün çıkarına hizmet eden bu girişimi alkışlıyor ve destekliyoruz.
thor
@magicmushroom 'un en sevdiği şarkı "şaşıyoroom beni taşıyan bu dize, gençliği ihtiyar yaşıyoroom ben."
👑 Ef.
@thor 'un en sevdiği rebelution şarkısı thorse days
thor
az önce instagram'ın keşfet bölümünde adımı taşıyan şehir ile ilgili gönderilere bakıyordum. bir hanımefendiye denk geldim. yemin ediyorum bu dünya üzerinde ondan daha güzel bir şey görmedim. "bence" olarak da belirteyim de sonra "yo bence güzel değil" diyenlerin kafasına mjölnir ile vururum.
gulmeksanayakisiyor
“eskisi gibi sevdalar lazım, mektup yazarak seven, sevdiğinin fotoğrafını cebinde taşıyan, o kadar narin, bir o kadar zarif sevdalar.”
eskisi gibi sevenler var nadir de olsa var ancak karşı taraf kaldıramıyor ... etrafındaki konuştukları kızlar, erkeklerde o sevildiği kişideki gibi sevilmiyor ne o kişideki gibi sevilirler ne de o kişinin yeri doldurulur.
ben fotoğrafını hala saklıyorum cüzdanımda ama onun haberi yok...
teyit
🔎 şarbon hastalığı taşıyan bir ineğin cansız bedeninin caddebostan sahili’ne vurduğu iddiasını araştırırken marine traffic uygulamasını kullanmıştık. https://teyit.org/fotografin-caddebostanda-sarbon-...
Tuhaf Ama Gerçek
leonardo da vinci'nin kendi kendini taşıyan köprüsü nasıl yapılır.

Tuhaf Ama Gerçek
yük gemilerini taşıyan yük gemisi; mv blue marlin
Tuhaf Ama Gerçek
yedi yıl önce, kıtalararası hokey ligi takımı lokomotiv jaroslavl'sini taşıyan uçak düştü. hokey dünyasını yasa boğan bu trajedide 44 kişi hayatını kaybetti.

bugün oynanan hokey maçlarında hiçbiri unutulmadı...

#RIPLokomotiv
Tuhaf Ama Gerçek
foto'da 6 kg diyor 😂

alman polisi piyasa değeri 254.000 euro olan 5 kg kokain taşıyan bir İtalyanı yakalamış. http://bit.ly/2ACWl6Z
Her gün 1 Yeni Bilgi
küçücük yüreğinde kocaman merhamet taşıyan ufaklığın sevgi dolu kalbi...
bazen diyorum çocukların yüreğindeki masumiyet yönetseydi dünyayı keşke...

Артем
eveet hadi gelin toplaşın akıl sağlığımı kaybedişimi kutlayacağız, tertemiz delirdim arkadaşlar minnoş bünyem stresi, siniri kaldıramadı. olum bir insan fotoğraf görüp sinir krizi geçirir mi lan ben “niyeeeeaaaağğhh” diye bağırarak geçirdim benzin taşıyan tankerlerin üstünde yazan “ateşle yaklaşma” tarzı bir ibare hazırlayıp önüme arkama yapıştırıp sağda solda koşturmayı düşünüyorum başka deliren varsa katılabilir konvoy yaparız.
Gaf Ebesi
değer taşıyan tek hikaye vardır, o da bedelini sizin ödediğinizdir.

louis ferdinand
Sosyotrend
mahallenizden nükleer başlık taşıyan tır geçtiğinde böyle bir görüntü ortaya çıkabiliyor.

Tuhaf Ama Gerçek
herkes "içindeki kadın mı, erkek mi belli olmuyor, yasaklanması doğal" diyor. halbuki daha önemli bir konu var; bu insanlar hayati önem taşıyan güneş ışığı alamıyorlar. güneş ışığı almazsanız erken ölürsünüz. bu tür kıyafetler en az sigara kullanmak kadar insan sağlığına zararlı.
Tuhaf Ama Gerçek
gökten altın yağdı

rusya, yakutia'da altın taşıyan bir kargo uçağının kalkışı esnasında kargo kapaklarının açılması sonucu yerlere 1.5 milyar tl değerinde altın saçıldı.
Tuhaf Ama Gerçek
brezilya'da at üstünde sipariş taşıyan bir kuryenin fotoğrafı ülke çapında en çok konuşulan olay oldu. bir anda ülkede popüler olan kurye, sadece şaka yapmak istediğini, sırf yaptığı şaka yüzünden at yemine zam gelmemesini ümit ettiğini söyledi.
Her gün 1 Yeni Bilgi
küçücük yüreğinde kocaman merhamet taşıyan ufaklığın sevgi dolu kalbi...
bazen diyorum çocukların yüreğindeki masumiyet yönetseydi dünyayı keşke...

Seda Özen
kaynaklarda İngiltere'de gördüğü parklara hayran kalan yusuf İzzettin efendi’nin İstanbul'a dönünce çamlıca'daki konağının (işaretli) çevresine londra'dakilere benzer bir park yaptırdığı söyleniyor. türkiye'de ilk yapılan park olması bakımından değer taşıyan parkta büfe açtırmış.
Lagari
lpg taşıyan bir araç devrildiğinde, lpg'li bir araçta gaz sızıntısı olduğunda neden yanından öylece geçilmez sorusunun cevabı...

Trabzonspor Kulübü
u21 takımımız, ligin 19. haftasında kadir özcan tesisleri'nde karşılaştığı fenerbahçe u21 takımını 5-2 mağlup etti. takımımızı galibiyete taşıyan golleri, cafer tosun (2), buğrahan karslı, burak beder ve tunahan ergül kaydetti.

Selam Ziyaretçi

Gördüğüm kadarıyla henüz giriş yapmamışsın! Lütfen giriş yap, bekliyorum :)