King
çarşamba ovasına kurulacak 2. santral üstün kamu yararı içeren,hukuka uygun, stratejik bir yatırımdır. İlçeleri gelirsin diye öğrencinin cebindeki paraya göz diken ve utanmadan bina taşıyan kişilerin mağdur olduklarını söylemesi boş ve gereksiz bir nedendir.
ondokuzmayıs üniversitesi hukuk fakültesi öğrencisi olarak ben ve birçok arkadaşım ülkenin üstün çıkarına hizmet eden bu girişimi alkışlıyor ve destekliyoruz.
karakutuu
bu arada söylemek isterim şeytan meleklere hocalık yapardı bilmediği yoktu kibirlendi kendini üstün gördü ve lanetlendi. zodyak daha dünkü çocuktu biz ilmihal okuyorduk tefsir okuyorfuk konuşacak olsam ben konuşurdum. bu tarz arkadaşlar insanları islamdan uzaklastirmaktan başka ise yaramaz islamda en büyük özellik hoşgörüdür onu kaybetmişsin kazan gel konuşalım.
Mona lisa
gözlemlerime göre bir minübüs şoförü çok üstün yeteneklere sahiptir. minübüs kullanırken telefonla konuşabilmekte,aynı anda para alıp para üstü vermekte, yol tarif etmekte ve para üstünü alamayan var mı diye bağırabilmektedir.
Tuhaf Ama Gerçek
hala kendini kadınlardan üstün gören erkekler için hatirlatma;

kadınlar ve erkekler eşittir. kadınlar ve erkekler eşit haklara sahiptir.
Biliyor Muydunuz
İzlediğimiz 40 dakikalık aslan, kaplan, çıta vb. belgesellerin çekim süresi ortalama 3 yıldır.

ayrıca jeneriklerde (uçarak geyik yakalayan, havada salvo atan, üstün yeteneklere sahip olan) "number one" adlı aynı aslanı izleriz.

2011'de buffalo sürüsü tarafından öldürülmüştür.

Tuhaf Ama Gerçek
3'lü averajda başakşehir üstün ama 2'li averajda fenerbahçe daha üstün ama galatasaray genel averajda üstün.
13. Burç
koç: baskın ve lider özelliği olan bir burç olduğundan kendinden üstün statüdeki kişilerle, hatta yaşça büyüklerle anlaşmakta zorluk çekebilirsin. kendini kanıtlamaya ihtiyaç duymayacağın kadar özgüvenli olduğun aşikar ancak biraz daha yumuşak başlı olsan iyi olacak.
Her gün 1 Yeni Bilgi
kainatta ilk işlenen günah kibirdir..
hepimiz eşitiz kimse kimseden üstün değildir...

Beşiktaş JK
bu beşiktaş’ın aynı zamanda en üstün ve farklı olduğu yan bence. diğer takımların tribünlerine bakarsanız bunu rahatlıkla anlarsınız.”

tamamı #BeşiktaşDergisi mart sayısında... #Beşiktaş
Yılmaz Aslantürk
bülent üstün ile birlikte ankara kitap fuarına geliyoruz.
13. Burç
kova: İşten yana bir türlü yüzünüz gülmüyor. herkes gibi sizde parayı seviyorsunuz ancak onu her şeyden üstün tutmayarak. sağlık, huzur gibi kavramların kıymetinin farkındasınız. bu yüzden aslında tek isteğiniz insancıl şartlarda çalışıp emeğinizin karşılığını alacağınız bir iş.
Ahmet Kural
üstün hayal gücünüzle beni karalamaya çalışırken, değerli bir sanatçımıza da iftira attığınızın farkına varmanızı dilerim. saygılarımla...
kültürİstanbuL
üstün yetenekli çocuklar için türkiyenin tek lisesini açan insanlardır. yıllarca %100 bursla o çocukları okuttular. lise, 25 yıldır hala türkiyede tek... https://twitter.com/Seda_Ozen/status/9583182571524...
13. Burç
terazi: İkili ilişkilerde yaşanan sıkıntılarda üstün taraf sensin.kıvrak zekan ve keskin dilin herkesi bezdirebilir.İlişkilerde ayrılık konuşmaları yaşanabilir,gururunuz yüzünden sakın emin olmadan adım atmayın. sonra pişmanlık yakanızı bırakmaz.gün boyu sakin kalmaya çalışın.
Hande Yener
allah büyüktür🙏allah iyi kullarını sever ve korur sacit bey,bazıları bunu bilmez ve bir de başkalarından üstün olduğunu fln sanar... https://twitter.com/ugurgurer_/status/954702328812...
Cezmi Kalorifer
Emre Aydın
#ArifV216 gayet farklı ve taş gibi bir komedi.bir de bu filmler onayınıza sunulmuyor, beğeninize sunuluyor.haklarında atıp tutarken azıcık nazik olun.kendi adıma ben teşekkür ederim çok iyi vakit geçirdik 🙏🏻 ve çağlar çorumlu gerçekten üstün yetenekli biri.
Dijital Habitat
"robot keiji" (robot dedektif) japonya'da 1973 yılında yayınlanan 26 bölümlük bir tv dizisidir.
baş karakteri insansı robot dedektif ''k'', sadece üstün zekaya değil, duygulara da sahipti. #nostalji #futurism
Ahmet Davutoğlu
milletimizin üstün bir inanç, azim ve fedakarlıkla verdiği İstiklal mücadelesi'ni mısralarıyla ebedileştiren, milli şairimiz, münevver bir dava ve ahlak adamı #MehmetAkifErsoy'u, vefatının 81. yılında rahmet, minnet ve şükranla anıyorum. mekanı cennet olsun.
Meral Akşener
güçlünün değil, haklının hukukunun üstün olduğu, kayırmacılığın ortadan kalkıp liyakata değer verilen, soruların çalınmadığı, kul hakkının yenilmediği bir türkiye'yi oluşturmak mecburiyetindeyiz.

Selam Ziyaretçi

Gördüğüm kadarıyla henüz giriş yapmamışsın! Lütfen giriş yap, bekliyorum :)