Parasetamol
eraserhead
2 senedir festivale eğlenmeye gidiyordum bu sene çalışan olarak gittim ben böyle yorgunluk görmedim 15 saat çalışıp 5 saat uyudum 4 gün boyunca. allah çalışanlara kolaylık versin durumlarını anladım
Zeze
anlatamıyorum, kelimelere sığmıyor vs cümleleriyle dolmasın artık şiirler, kitaplar. anlatılamayan o derece ki anlatma çabasına değmeli. o çabanın kokusunu alalım. yazmaya çalışan çiçek sular gibi emek versin. belki o kelime o duygunun eşiti olmayacak ama yine de süslesin. basit birkaç kelimeye sığdırılmasın sevda, dert, mutluluk. hiçbir duygu ‘anlatılmıyor’ kelimesi kadar basit değil çünkü.
ikizler
mutlu geceler gençler. nasılsınız? vize çalışmalarınız daha yeni başlamışken sizde mi şimdiden bıktınız sayfalarca kitaplardan, fotokopilerden. hani diyorlar ya eğer düzenli çalışırsan konular birikmez, vize dönemi rahat edersin diye. bana kalırsa koca bir yalan bu. yine aynı saatlerde çalışıyorsunuz her şeye. çünkü insanın içine işlemiş bir defa vize-final dönemi çalışmak. benim de yarın başlıyor vizelerim. İlk sınav sadece 50'şer puanlık 2 klasik sorunun olduğu babaların babası gibi bir sınav. haftalarca işlenen derslerden, anlatılan onca şeyden sadece 2 şeyi sormak öğrencinin öğrenme seviyesini ne kadar doğru ölçebilir pek emin değilim buna. her ne kadar emin olmasam da not görüntülemede yazacak nottan emin olduğum için düşünceleri bir kenara bırakıp çalışmak gerekiyor. ne çok çalışma muhabbeti yaptım yahu. zaten herkesin kafası derslerle dolmuş. ben başka şeyler de anlatayım. havalar ne de güzel değil mi bu sıralar. aşırı dondurucu soğuklar olmasa da kar maskemi giyebildiğim soğuklar var. ve bu beni ziyadesiyle mutlu yapıyor. normalde sıcakları seven birisiydim eskiden. temmuz ayları en sevdiklerimdi. ama yaşlandıkça daha çok soğuğu sevmeye başladım. hatta bu konudaki ilkem de şu, "soğuğun her yerde çaresi vardır ama sıcağın her yerde çaresi yoktur". soğuk hem insanın içini ferahlatıyor hem zihnini sakinleştiriyor bence. yarimi her ne kadar üşümediğime inandıramasam da üşümüyorum bile. dün gece 3 saat yarimle beraber yürüdük atakum sokaklarında. bir yere gidip oturacaktık normalde ama yarimin yürüyelim demesiyle ben de dünden razı şekilde adım adım gezdik atakum sokaklarını. 2 gündür yurttan da pek çıkmadığım için pek iyi geldi o yürüyüş ama bana pek yetmedi. onun için bir kaç gündür kafamın içindeki bulanıklığı ona bağlıyorum. bugün kahvaltı hazırlarken bile unuttum neden orada olduğumu, sonradan hatırladım. bir de kahve eksikliğim var ki sormayın gitsin. vizelerden sonraki ilk işim bir gecemi bir termos kahveyle komple dışarıda geçirmek olacak. zira buna baya ihtiyacım var gibi. vizenin ilk gününden bu kadar yazdığım yetsin yahu. ben müslüm baba eşliğinde ders çalışmaya devam edeyim. hepinizin vizeleri soğuk bir rüzgar ferahlığında geçsin gençler. allah zihin açıklığı versin... :)
Police in Wonderland
‪cuma namazında imam hutbeyi bitirdikten sonra az kalsın “kimin hooocası buuu” diyerek yükselecektim. allah belanı versin tiktok.‬
E.Ç.
ulan ekimde 2 askerin donarak şehit olduğuna kim inanır! nası zoruma gitti varya allah analara sabır versin..
tamtam
lütfen birisi gloria jeans atakum'da çalışan salaş sarışın arkadaşın adını versin. hakkında hiçbirşey bilmiyorum sağı solu eşelemekten yoruldum 4 gündür. help me
ayyuzluguzelkoncuy
koskoca bir yaz bitti ve çok yakında çile dolu samsun günlerine döneceğim. allah'ım hiç özlemedim yaa. neyseki son sene. yeni gelenlere de allah sabır versin 🙇
OMÜ Öğrenci Konseyi
ardından cumartesi günü trabzon İli of ilçesi taşhan köyü merkez camiinde kılınacak cenaze namazının ardından aile mezarlığına defin edilecektir.
allah rahmet eylesin.ailesine ve yakınlarına allah sabır versin.
OMÜ Öğrenci Konseyi
#Ordu 'da yaşanan sel felaketinden etkilenen tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun dikiyoruz. can kaybının yaşanmaması en büyük tesellimiz. yaralılarımıza allah şifa versin.
geçmiş olsun ordu.
umutsuzvakkka
anlamıyorum adam inatla whatsapp durumlarıma bakıyor ama inatla yazmamaya devam ediyo en sonunda söverek mesaj atıcam;allah rızası için biri bana mantıklı bi akıl versin
.
firma ismi vermek gibi olaun ama bi daha metrodan bilet alırsam gelin beni .... diycemde yine metrodan alıcam bundan sonra allah belalarını versin. sakın 2 katlı otobüse binmeyin. üst katın öyle falan havası yok koyun gibi tepiştirilmişiz gibi duruyor..
Recep Tayyip Erdoğan
ülkemizin 2023 yolunda en önemli güvencesi olan siz değerli gençlerimize, yükseköğretim kurumları sınavı’nda başarılar diliyorum.

allah zihin açıklığı versin. #yks2018
Tuhaf Ama Gerçek
öldürülen #AlperBaycın kardeşimize allah'tan rahmet, öncelikle ailesine, sonra acun medya'ya başsağlığı dileriz. şimdi haberimiz oldu, çok üzüldük. allah sevenlerine sabır versin.

[tweetimiz için de önce acun'dan, sonra tüm takipçilerimizden özür dileriz. bizde kötü niyet yok]
Mehmet Akif Yanbak
türk yazılımcılar allah sabır versin. bizim milletimiz uygulamaların doğada kendi başına oluştuğunu falan sanıyor.
Tuhaf Ama Gerçek
#Eurovision'a katılmadınız da ne oldu?
aklı başında 1 kişi buna cevap versin.
ne oldu?
g*tünüz tavana mı erdi?
ne oldu?
buyrun açıklayın.
Tuhaf Ama Gerçek
"mo" denmesine takılanlar olmuş, cevabı muhammed salah versin.

muhammed salah [kendisine mo denmesinden rahatsız olup olmadığı sorulunca]: "hayır, rahatsız olmuyorum, aksine hoşuma bile gidiyor."
Omü Giller
allah herkese saat başı sağa sola hikaye atan kişi mutluluğu versin.
Tuhaf Ama Gerçek
10 yıldır yayın hayatına devam eden ntv spor, dmax isimli bir kanala satıldı.

satanların allah belasını versin.

hoşçakal ntv spor

Selam Ziyaretçi

Gördüğüm kadarıyla henüz giriş yapmamışsın! Lütfen giriş yap, bekliyorum :)