trollcuk
şu konuya bir açıklık getirmek istiyorum: sizin burda istediğiniz gibi yazma özgürlüğünüz var evet ama benimde bu yazılara istediğim gibi yorum yapma özgürlüğüm tabii saygı çerçevesinde. lakin burda ki bazı şahıslardan yorum yaparken gösterdiğim saygıyı göremiyorum... ama bu kişinin kendi inisiyatifine kalmış birşey. yaptığım yorumlarımı sinir bozucu bulup aşırı tepki verenlerde var tebrik edenlerde... lakin ne olursa olsun bu konudaki kararlılığımı sürdürcem. ama sandığınız gibi popi olmak için falan değil. eğer öyle olmak isteseydim bunu farklı yollardan denerdim. hoşunuza gitse de gitmesede burdayım ve düzeltmelerime devam edeceğim. siz istemediğiniz için değil "ben" istediğim için..
not: yapılan yanlışlar protesto amaçlıdır.

Yorumlar

Komutan Logar
bu da gösteriyor ki eğitimin okullarla sınırlı kalmaması gerekiyor. artık okuldaki öğretmenler de sosyal medyaya hâkim olmalı.. adam sınıf öğretmeni olmuş -de bağlacını yanlış yazıyor.
anonim
ayrı yazılması gereken bir sürü -de -da yı bitişik yazmışsın
anonim
üç noktadan sonra büyük harfle başlanmıyor mu ?
trollcuk
anlaşılan not kısmına dikkat etmemişsiniz.
mayk
"istediğim için.."de kullanılan üç noktanın bir noktasının eksik olması yazarın lise yıllarındaki türkçe hocasına olan bir sitemidir.
bu_hesap_silinmistir
ya iyi napıyosan yap. al noktanı da koydum.
hitheare
trolcük sana iş teklifim var ciddiyim he görüşelim mi özel ders işi
Rıza Kaan Tangöze
her yer taksim her yer direniş anasını satayım.