anonim
yakın bir zamanda erkek arkadaşımdan evlenme teklifi aldım. nasipse yaza sözümüz olacak. bu burda dursun. ama bir iki ay önce dönemimizden bi çocuk samimi bi şekilde bana açıldı. pek tanımadığım biri fakat düzgün biri olduğuna şüphem yok. ben reddettikten sonra sigaraya başladı, baya baya depresyonda kendimi dünyanın en kötü insanı gibi hissediyorum :-((

Yorumlar

azureus
bnce hissetme birisi üzülmesin diye illa onunla birlikte olacaksın diye bir şey yok karşıdaki güçlü olmayı öğrensin sen düzgün bir şekilde istemediğini belirt onu ezme saygı göster yeter ;)
anonim
gelin ata binmiş ya nasip demiş. biri sana açıldı diye hemen ikileme düşüyosan çekecek çilen var 😊
frances
anladığım kadarıyla kız ikileme düşmemiş. belki tekrar okursan... demek istediği evlenecekmiş yani çocuğa bir şans ver filan demeyin diye belirtmiş bu durumu. sadece birini reddettiği ve o kişi de sigaraya başladığı için kendini kötü hissediyor. sizin sandığınız gibi bir kız yalnızca ilgi duyduğu erkeklere üzülmez. kızlar genel olarak vicdansız yaratıklar değildir. birini reddettiğimizde biz de en az onun kadar üzülüyoruz. tabi ki onun kadar değil ama üzülüyoruz neticede. öyle egomuz tavan yapmıyor. hatta basbaya kendimizi çirkin ve kötü hissetmeye başlıyoruz. her neyse, anonim, azureus arkadaşın da dediği gibi birini mutlu etmek için onunla birlikte olacak halin yok. üstelik erkek arkadaşın olduğu için çocuğun üzüldüğünü sana belli etmemesi gerekir. aşkından ölse de bunu sana belli etme hakkı yok. ayıp bi kere. ama kötü bir durum tabi. çocuk için kötü bir durum.