anonim
teknoloji ve bizim teknolojiye olan merakımız bizi ne hale getirmiş. bir tane bile mutluluğunu paylaşan kisi göremiyorum. herkes yalnızlıktan şikayetçi ama gerçek dünya'da arkadaşlıklara da kapalı nedense. sosyal ağlar cesaretimizi yok etmiş. güven duygumuzu yok etmiş. herkes soyle durup kendine bir baksın ve kendini sorgulasın. hayat çok kısa ve gerçek dünya'dan okadar uzaklasmisiz ki donup bi gün gecmisimize baktığımız da gozyaslarimiz sel olucak. çünkü gecmiş diye bisey olmicak ozaman. belki hepiniz halinizden memnunsunuzdur bilemem ama sizi gerçek arkadaşlığa davet ediyorum. bayram günü buluşup bayramlaşalım tanışalım güzel vakit geçirelim. ben varım diyen yorum atsın. saygılar.

Yorumlar

fridakahlo
bayramdan sonra olsa memlekettym ben :(
Maviş 🐣
samsun da degilim ben malesef ki :(
anonim
bayramdan sonra da olabilir geleceğiniz zaman haber verirsiniz :)
bu_hesap_silinmistir
insanlar tabii ki mutsuz oluyo ama bu teknolojiden kaynaklı değil insanlar birbirini mutsuz ederlerler. şahsen ben teknolojiden olabildiğince uzağım o yüzden bu yorumu yapabiliceğimi düşündüm. tanışma olayına gelince zaten samsun'da değilim :)
anonim
senin dediğinde doğru. ben sadece bunun büyük bi çoğunluğunun teknolojiden kaynakli olduğunu düşünüyorum :) gelirsen samsuna nasipse tanışmak inşallah tanışırız :)