sherlock
admin kardeş bunu gece 24:00 sonra yayınlarsan sevinirim.
gel gelelim konuya bugün doğum günümdü bilerek bir gün önceden face den doğum günümü görünmez yaptım ve bugün 21 yaşıma bastım ve hiç bir yakın arkadaşım kimse demek doğru olur doğum günümü kutlamadı hayat böyle acımasız gerçek bu. kutlamayan herkese teşekkür ederim.

Yorumlar

binpisman
dogum gunu kutlamalari benim icin pek onemli degiller hatta cok sacma geliyor yariyil tatilinde bir arkadasimin dogum gunuydu onun yanina gitmistim on bes gun sonrada benim sogum gunumdu.bir gun annem yanima geldi arkadasimda yanimda ve benim o gun dogum gunum arkadasimin gecmis dogum gununu kutladi biz guluyoruz ikimiz annem hala anlamiyor sonra dayanamadim oyledim ama benim icin hic bir onemi yok basit bir dogum gunu iste ama hala guluyorum
yesilzeytin
doğum günün kutlu olsun nice musmutlu senelere :) bu kadar karamsar olma önemli bir şey değil ki hem arkadaşlarının sana verdiği değeri böyle ölçme bende çoğu zaman yakınlarınımınkini kutlamadım ama bu onlara değer vermediğim anlamına gelmez
sherlock
hiç bir zaman doğum günü kutlamadım benim için de gereksiz bişey ama hatırlanmak isteriz 😄
Gerekovic
sherlock insan hatirlanmak istiyor ama bunu dogum gununle ölcme bencede. ben dayimin bu yil ki dogum gununu unutmusum. ama benim bir tek dayim vardir ve ben ona kendi canimdan daha cok deger veririm.. sadece kafa yogunlugundan unutmusum, bir de hep karistirdigim bir tarih:) sen de önem vermiyormussun, hatirlanmak ocin baska bir sey bulabilirsin belki. bence o kutlamayanlarin arasinda sana deger verenler vardir:)) dogum günün kutlu olsun :) bir dahaki sene gününde kutlanmasi dilegi ile:)
yesilzeytin
tabi hatırlanmak güzel haklısın :) ama insan özel günlerde daha duygusal oluyor bu durum seni de o nedenle düşündürmüş olmalı ama takma yani sadece o gün degil mutsuzken ya da cok mutluyken hatırlayan yanında olan dostların belki sadece dostun varsa da yeterli olur bence :) böyle konuşuyorum çünkü benim tek bi dostum bile yok son iki aydır belki orda da olmayacak bilemem. yani demem o ki içini dök birilerine iyi gelir kötü hissediyosan :))