zeyli
benim coooook yakin bir arkadasim var. yurtta kalmaya ilk basladigim hafta o alisma evresi cok kotu gecti her seyiyle ve hastalandim. ama bu malum arkadas hic haber alip sormadi benden. haliyle icerledim bu durumu. en son bi haftanin sonunda benden ozur mesajlari atmaya basladi iste. ben de "seni affederim ama arayip sormadigin her gun icin bi ceza cekmeni istiyorum yoksa yok, barismam." dedim. en agirindan, en haslamalisindan cezalar istiyorum arkadaslar sizden. yaratici beyinlere ihtiyacim var suan. darilma sebebime sacma diyen varsa bile en azindan bu kotu haftanin sonundaki tek eglenceme katkida bulunsunlar. oyle yani, kolay olmayacak ama bir ogrenciyi de zorlamayacak her seye acigim.

Yorumlar

Gerekovic
arkadaşına başarılar.. allah yardımcısı olsun.. bu ne acımasızlıktır diyesim var ama aklıma gelirse tavsiye veririm cezayla ilgili :)
anonim
bence senin gibi bi arkadaş edinerek cezasını bulmuş ekstra cezaya gerek yok
Gerekovic
tabi cok ufak. yani oyle can acitici falan ceza bekleme benden. en fazla sana çikolata alsin derim.
zeyli
zeyli @zeyli
2 yıl
benim cezadan kastim cok agir bir sey degil. ben eglenirken onun uzulecegi yada kotu dueumda kalacagi bir seye izin vermem. sanirim ne anlatmak istedigimi acikca anlatamamisim kusura bakmayin.
lepremses
zalımsın 😃
gardesselam
lan kendine bi atki aldir iste winter is coming
anonim
saçını kazı arkadaşının sonra manda derisini kafa derisine yapıştır sıcak bir günde bağla bir direğe öylece beklet birkaç gün saçları çıkmaya başlayınca acı başlar saçlar çıkmak istedikçe beyne batacak muthişbir acı duyacak bağıracak bu olay sonunda olmezse eğer kendini bile tanımıcak bir kitapta vardı bu ceza ağır oldu buya:) neyse affederek ceza ver en etkilisi bu saygılar