anonim
şimdi size garip bi intikam alma hikayesi anlaticam. sonu buruk bi mutluluk dolu. ben lisedeyken liseye hazırlanan bi erkek arkadaşım vardı. güzel gidiyordu hersey ta ki o üniversiteyi kazanıp gidene kadar. hepimizin bildiği öğrenci şehri denen hala nefret ettiğim yerde okumaya başladı. e tabikide bi liseliyle birlikte olmak istemedi. güzel bi ortamı ve onu şımartan kız arkadaşları oldu. ben bunları hazmetmeye çalışıp sınava hazirlaniyordum .ne oldu ne bitti bilmiyorum ama ben sınava girmeden bir gece önce bana döndü. benim de desteğe ihtiyacım vardı sanırım yada çok ozlemistim bilemiyorum yeniden başladık. ben samsuna geldim. artık durumlar eşitti. ben oraya gidiyodum o buraya geliyordu. ama benim aklımda hep eskiden yaşadıkları geliyordu. affedemedim onu hiç. ve artık hayatımın içine etmeye başlamıştı. kız arkadaşlarımlayken bile defalarca arıyordu. ve bitti. nedeni sadece hayatımı yaşamak istemem. çok mu bencilce bilmiyorum . hala seviyorum ama olmasi gereken sanırım bu. .

Yorumlar

Gerekovic
tam okumadım ama şurası kafama takıldı: "ben lisedeyken liseye hazırlanan bi erkek arkadaşım vardı. güzel gidiyordu hersey ta ki o üniversiteyi kazanıp gidene kadar. " erkek arkadaşın aslında sen lisedeyken üniversiteye mi hazırlanıyordu?
Gerekovic
ve ayrıca bence bencilce bir davranış değil.. ama keşke ikinci bir şans verdikten sonra, o da düzelmişse yapmasaydın bunu.. yani onunla orta yolu bulmaya çalışsaydın.. ama ben olsam ben de senin gibi yapardım.. hayatını yaşamayı istemek kadar doğal bir hakkın yok bence. ama işte seviyorsan bir oturup enine boyuna konuşsaydınız diye düşünüyorum..
anonim
haklısın @onumarkamsobee yanlış yazmışım üniversite ya hazırlanıyor olacaktı orası . ama konuşmalar bi fayda vermiyordu artık her gece tartışma yaşanıyordu ..
anonim
durumlarımız hemen hemen aynı. sen teksin özelsin senden başka yer yüzünde yok unutma ve kendini üzme. düzelmez bırak bitsin yeni mutlulukların olur