anonim
arkadaşlar sizlere başımdan geçen bir olayı anlatmak istiyorum.. arkadaş ortamında bir arkadaş görmüş beni beğenmiş sağolsun bizim sınıftan bir kıza beni tarif etmiş adımı öğrenip numaramı almış. neyse bir akşam üstü telefon çaldı açtım xxxx böyle böyle anlattı işte görüşmek istediğini söyledi bir an düşündüm hayır desem kızda ukte kalcak görüşelim ama arkadaş olmazsak ısınamazsam üzülmek yok dedim tamam dedi neyse garın orda oturuyormuş atladım tramvaya gittim oturduk tahminen 3-4 saat konuştuk kendimizden gecmişimizden ama bende tık yok hani ilk gördüğüm andan son ana kadar hiç bir ısınma olmadı kızın konuşurken gözleri parlıyo çok mutlu nasıl söyleyecem bilemez oldum konuşalım desem biliyorum ilerde daha çok üzülcek en son dedim böyle böyle ilk konuştuğumuzda da söylemiştim üzülmek yok diye geldim tanımış oldun beni falan kız bir başlamıştı ki ağlamaya ne yalan söyleyim çok üzülmüştüm o an kendimi suçlu hissetmiştim sonra ağlayarak kalktı tam kapıdan çıkarken bir bakışı vardı hayla gözümün önünde.. bu da böyle bir anım bazen aklıma gelince üzülüyorum çünkü arkadaşlarıyla konuşurken bazen laf açılınca gözleri doluyormuş nerden biliyorsun derseniz ilk o akşamı arkadaşı mesaj atmıştı beğendin mi yaptığını neyini beğenmedin gül gibi kız seni sevmiş falan diye beni suçlamıştı bende durumu anlatmıştım ama nafile tabiki ben suçluyum onların gözünde sonrada bir iki yoklama çekmişti arkadaşı o zaman söylemişti..

Yorumlar

mortavsan
kıza sakin umut verme bak sonra dağılıyoruz sizin yüzünüzen
narkozcudetanirlar
arkadaşım benzer bir durum benim de başıma gelmişti. bir iki kere de anlattığın kızın pozisyonuna düşmüştüm. arasıra
ejderiyaci
kız ağlarken gitmesini izledin mi yani?
narkozcudetanirlar
eksik gitti yanlışlıkla.... arasıra o son bakış ve son cümlesi aklıma gelir ve haklı olduğum gerekçesiyle üzerinde çok durmayıp geçerim. fakat anlamadığım nokta şu ki bir erkek olarak böyle düşünebiliyorsam o son bakışı yaptığım kızlar neden aynı inceliği göz ardı edebiliyo? acaba biz mi çok safız yoksa yanlış kişilere mi denk geldik hep?
anonim
evi zaten oturduğumuz yerin birkaç bina yanıydı...
mortavsan
kimimben sen niye tamam diyon herseye 😂
poseydon
kardes iyi yapmissin. yani yaltigin dogru . bana gore . sen gorusmeye devam etsen daha da umit vermis olacaktin. en azindan duygulariyla oynamamis oldun. tabi aglatmayaydin iyidi.
anonim
sanırım sorunun cevabı saflık
kimimben
@mortavsan uyuzluk olsun diye😃 tamam denmeyecek her mesaja tamam yazıyorum. herkes yorum atıldı diye girip bakıyor . sadece bir tamam. ne alaka la diyip gidiyorlardır 😃
heymama
bişey söyleyeyim mi bence iyi yapmışsın doğru düşünmüşsün kızı kendine daha fazla bağladıktan sonra sende hala bişeyler olmadığı için bıraksan fena dağılırdı. kimse yargılamasın valla ağzınızı kırarım