koncuyyy
ayrildigimizdan beri istisnasiz facebook twitter instagram hesaplarini kontrol ettim begeni listesinde benden hemen sonra ciktigi kiz var mi diye baktim var oldugunu gore gore yine de baktim ben seni unutamadim stalklamakta pro oldum... her gece resmine bakip uyumak nedir bilir misin ardindan ruyada gormek. gittin gideli 7 ay oldu ... ve ben o aylar boyunca dusunmeden gecirdigim gun yok. hep bi umut ... ya anlasana koncuy donmeyecek. bazen kendimi cok aptal hissediyorum..

Yorumlar

ejderiyaci
şöyle anlatayım.sen bir dersten büte kalmışsın.büte giriyorsun sınavı geçmek için,ama kağıda elini sürmüyorsun sadece bakıyorsun böyle uzaktan.senin ki o hesap.bakman hiç bir şeyi değiştirmez daha da canını yakar.yeni insanlarla kuracağın ilişkileri bile etkiler.senin hayatından gider...ama o yeni sevgilisiyle güler eğlenir gezer.beklemeye değer mi olmayacak bir şeyi?
koncuyyy
bazenler cogaliyorr bazennn @anonimbay
koncuyyy
@ejderiyaci ya elimde degil herseyin farkndaym evet o mutlu ama ben mutszum donmeyecek ama icimdeki su donecek hissini atamiyorum. takinti yapmis durumdayim sanirim sevmek olmayadabilir
kizlarinunutamadigicocuk
şu aşıklar ve unutamayanlar bi toplansak diyorum mangal falan 😂😂😂😂
koncuyyy
sen mangali hazirla ben gelirim ihi
anonim
aşıklar, unutmayanlar falan sizden iyi aşıklar çıkar. evet.