iibflimudavim
cuma günü, o güne kadar hayatımda hiç yapmadığım bir şeyi yaptım. bir arkadaşımla yaşamdaki canlı müzik programına eğlenmek, kafa dağıtmak amacıyla gittik. canlı müzik başladı filan dinliyoruz ve gerçekten keyifte aldık. taki 3 arkadaşıyla birlikte canlı müzik ekibine yakın bir masada oturan bir bayan vardı gercekten dikkatimi çekti. bu bayana bakıyorum hali hareketleri nasıl ben ona o bana uyar mıyız diye düşünüyorum kendimce. tabi benim baktığımı da farketti ve bunu yanındaki bütün arkadaşlarına da söyledi hepsi biranda bana bakınca anladım arkadaşlarına söylediğini neyse bir kaç defa daha göz göze geldik filan. sonra ben kahve alırken bir arkadaşıyla birlikte dışarı çıktılar konuşmak için dışarı çıktım. ben çıktım onlar içeri girdiler konuşamadım ve tekrar masalarina oturdular bende geldim masama oturdum yine bakısıyoruz filan kendime dedim o masadan kalktığı anda gidip konuşacağım nitekim programın sonuna doğru kalktilar hayatımda ilk defa bakıştıgim bir kızın karşısına çıkıp konuşma cesaretini gösterdim. ve dedim ki: hanimefendi bir dakikanizi alabilir miyim? anlamadı galiba "ne" diye karşılık verdi? tekrar bir dakikanızı alabilir miyim diye sordum verilen cevap hayır!!! madem bu cevabı vereceksin neden o kadar bakıyorsun hatta ve hatta benim sana baktığımı yanındaki bütün arkadaşlarına söylüyorsun ve hep birlikte bana bakiyorsunuz madem hayır diyeceksin neden umutlandiriyorsun. oysa ben o güne kadar göstermediğim cesareti senin için gòsterip ne hayallerle karşına çıkmıştım.

Yorumlar

iibflimudavim
yanimdaki arkadaşım bile anladı bana baktığını ona söylemediğim halde o demese ben kendi düşüncelerimi kapılıp hareket ettim diyeceğim ama gerçekten bakıyordu :) @odin eyvallah kardeşim.
Gerekovic
senlik gerçekten bir sıkıntı yok. yani sorun yok. karşı tarafta sorun. bakıyorsa en azından bir konuşmak istemeliydi. sanırım senin baktığını görüp o akşamın geyik muhabbetine konu etmişler seni..
kupakizi
hemcinslerimin canı sağolsun, yaparlar arada bir böyle saçmalıklar ama bu demek değil ki bu konu hakkındaki cesaretinin kapılarını kapat.
iibflimudavim
@oas galiba dediğin gibi oldu. @kupakizi bu konuda cesaretini kolay kolay toplayabilen biri değilim gerçekten bu olaydan sonrada kolay kolay toplabilecegimi sanmıyorum.
iibflimudavim
@odin haklısın son derece katılıyorum dediklerine ama kimsede üstüne alınmasın herkesi aynı kesede tutmuyorum.
dislananmuhendis
düşünebilen hayvan olur mu odin ?
Gerekovic
iibflimüdavim toparlarsın. merak etme yine toparlarsın. umarım bu sefer hak eden biri olur. sen kendinde güvenini kırmalarına izin verme..
dislananmuhendis
anlaşmazlık çıkarmadım ki ben şimdi şey yaptın. yanlış bişey söylediğini ima etmemiştim. abi niye hep ben yanlış anlisiliyorum ya
iibflimudavim
@oas inşallah dediğin gibi olur. son yılım da üniversiteden evlenecegim insanıda bulup mezun olmak nasip olur inşallah. aynı şekilde sizlerinde evleneceginiz insanlarla karşılaşmanızı temenni ediyorum. düşünceleriniz için sağolun. ☺
saglikcihatun
bi şöylesi çıkmadı arkadaş bizim karsimiza cikanlar sadece okuz gibi bakiyo. tebrik ederim medeni cesaretin ve umutlarin pesinde kosma cabalarindan dolayı...
Gerekovic
umarım karşılaşırsın, inşallah, amiiiin :)) sıkma sen canını. hayırlın elbet bir gün çıkacaktır karşına :)
iibflimudavim
@sağlıkcıhatun çıkar elbet birgün karşına rahat tut içini sende hayir hayir deyip gönderme sonra çocuğu. en azından bir fırsat ver belki hayatının devamını birlikte geçireceğin insan olur.
saglikcihatun
atlamam tabi ama hayır da demem, dediğin gibi belki de hayatımın geri kalanını onunla devam ettireceğim insandır, en azından olmasa bile iyi bir arkadaş olur. yeni insanlar tanımakta fayda var bence de öyle insan henüz çıkmadı bekleyişteyim:d @iibflimudavim
saglikcihatun
insallah hayirli olan cikar duam o yönde :) @onumarkamsobee
iibflimudavim
İnşallah diyelim o zaman @saglikcihatun
Barışçıl
amaaan boşver ya. ona senin gibisi fazla bile.