mahra
karmakarışığım.. ne yapacağımı, ne söyleyeceğimi bilmiyorum. bilmemekten yoruluyorum. net olmayan şeyler canımı sıkıyor. canım yanıyor. kimseye anlatmadıklarım ve anlatamadıklarım, İçinden çıkamadığım sürüyle labirent.. yoruldum.. ruhum bedbaht halde.. bu çelişkiler beni boğdukça boğuyor.. neyin doğru neyin yanlış olduğunu çözemiyorum artık.. dile dökemiyorum , yazdıklarımı.. kırgınım kendime .. en çok kendime.

Yorumlar

ejderiyaci
bir yerde beni özetledin.ama o sıkıntıları büyüttükçe büyütünce,anlatmayınca ya da anlatamayınca her neyse...seni mutlu edebilecek şeyler bul.bulamıyorum deyipte somurtmaya devam etme.ettikçe çıkılamaz bir batağa gireceksin.
poseydon
kırgınlığım hiç birinize değil ey insanlar. ama bunu gorememeniz kırgınlığımı arttırıyor. hangimiz yazdıklarımızı dökebiliyor ki dile. dile dökebilseydik yazabilirmiydik ya da yazarmıydık.
mahra
mahra @mahra
2 yıl
İşin garibi somurtmuyorum da @ejderiyaci gayet mutluymuş gibi ve hiç derdim yokmuş gibi hayatıma devam ediyorum.. İçimde ki depremleri yok saya saya duvarlarım büyüdü.. aşamıyorum.
mahra
mahra @mahra
2 yıl
@poseydon haklısın kırgınlığımızı görmemeleri en kırıyor bizi. değer verdiklerimizden değer görmüyoruz.