anonim
5 yıl önce bi sevgilim oldu. sevgilimi babam öğrenmis ve gidip onunla konuşmuş. benden ayrıldı nedenini de söylemedi. tam 5 yıl oldu. 5 yıldır hayatıma kimse girmedi şimdi gelmiş bana mesaj atıyor hemde her şeyi dürüstçe anlatarak. her seyi butun yanlislari hatalar konuşalım halledelim yeni bi hayata başlayalım diyor .buraya kadar sıkıntı yoktu. sonra anlattı ki ailevi sebeplerden dolayi psikolojisi çok bozulmuş. alkolluyken arkadaşlarının da gaz vermesiyle başka biriyle beraber olmus hiçbir şey hatirlamadigini çok pişman olduğunu söylüyor. bana senin bana olan güvenin sarsilmasin ileride öğrenip de sorun olmasın diye anlattığını söylüyor. aklım çok karışık konuşmasam diyorum çok ama çok seviyorum konuşsam içim kabul etmiyor. fikirlerinizi bekliyorum

Yorumlar

bulasikonlugu
bence bu yaşadığı tensel birleşmeyi gözardı etmelisin tamam evet hakkını veriyorum sen beş yıldır onu beklemişsin sadık kalmışsın ama o bir erkek doğası gereği ihtiyaçları var ki bi de alkollüyken bunu yapmış olması suçunu hafifletir hale getirir .
sonuçta beş yıldır birbirinizin hayatında değildiniz belki hiç birleşme umudu olmayınca daha da fazla şeyler yapabilirdi.
bence seviyorsan sevginin peşinden git , insan istedikten sonra içinin kaldıramayacağı şey yoktur .
benim nacizane fikrim bu yönde 😇✌