misty
bu heyecan ne şimdi ne bu yani bir şey yok saçmalama snorlax.senlik bir olay değil bu göz teması yok hiçbir şey yok anladın mı?yapamazsın!tahmin ettiğim şey başına geliyorsa olmaz yapma.allah ım o kadar millete yok öyle bir his dedim şimdi başıma mı geliyor?sen de kafamı karıştırma be adam ötele kendini.zaten ne bu çözemedim.anlamlandıramadığım bir duygu.koliva dinliyorum bu aralar.karadeniz müziğini sadece hayeketli oynak şarkılar barındıran bir tür bilen arkadaşlarım var yazık size açın dinleyin biraz da görün neler olduğunu.bir de gece açın ki layığınızı bulun efkarlı zamanlarınızda.bir şeylerle meşgul olmalı insan yoksa düşüncelerinden oluşan karadelik içine içine çekiyor.mevzu derinlestikçe kulaklığı daha da iyi duymak şarkıyı beyninde yankılandırmak istercesine hareket ettiriyor.benim de bugünkü meşguliyetim defter geçirmek olsun.İşi gücü olanlar sizlere kolay gele.diğer dedikodu ahalisi sizlere de iyi akşamlar.esen kalın.

Yorumlar

Gerekovic
snorlax sanki.... neyse iyi geceler ve kolay gelsin. gönlünce olsun her şey :) koliva'nın şarkıları gerçekten güzeldir. yüksek dağlara doğru ile başlarım ben. sonra karmate'den nayino var, kara duman var..
artemis
yok yok değildir ...olsa duramazsın :d
misty
misty @misty
2 yıl
noktaları doldur oas bırakma öyle :) amin hepimizin.evet İlhan gülten in sesini seviyorum.nayino da güzeldir:)
misty
misty @misty
2 yıl
artemis değil mi bence de :d (umarım)
Gerekovic
ben doldurdum bile ve hayırlısı diyorum :d kim bu şanslı acep :d
misty
misty @misty
2 yıl
öyle bir bırakmışsın ki ben bir şey yerleştiremedim :d hayırlısı olsun dedin o da yeterli olsun o vakit :d şanslı mı acep karışık biraz ya dedim ya ben de bilmiyorum neyse belki son günlerdeki duygusal zamanlar geçirmemden mütevellit ben öyle sanıyorum artemis haklı duramazdım yoksa galiba duyup burada da okuduğum kadarıyla :d
Gerekovic
yok yok duruluyor :d korkma sen :d ya bakalım.. zaman gösterir bunları. şak diye anlayamazsın.. :)
misty
misty @misty
2 yıl
evet bekleyip göreceğim ne ise bu olay :d
Gerekovic
hayırlısı olur inşallah bakalım :))