mahrez61
mahrez61
1 yıl
saat 12 ye gelirken öncelikle tüm bayan arkadaşlarimizin.dünya kadınlar günü kutlu olsun.siz olmasanız biz olmazdık :) her neyse ben yazacaklarıma geçeyim..küçükken erik,mandalina basmaya gittiğimiz günler geldi aklıma :)) arkadaşlarla bi erik ağacını gözümüze kestirdik ama bi yaşlı nenemizde orada bekliyor niyetimizide anladi tabi:)) dedi çocuklar erik mi çekti caniniz evet dedik.çıkın ağaca istediğiniz kadar yiyin dedi.neyse biz ağacs çıktık ağaçta eril filan bırakmadık.aşağidan da bi dede geliyor siz napiyonuz orda dedi tüfeğimi alip geliyorum hepinizi vuracam diyo :)) biz tabi hızlı hızlı ağaçtan iniyoruz kaçacağiz .neneye diyoruz hani ağaç senindi çıkın yiyin dedin bize.nenenin bize söylediği ben size ağaç benim demedim ki çıkın yiyin dedim 😀😀neyse ki dedemiz tüfeğini alana kadar biz orayı çoktan terketmiştik :)))

Yorumlar

sensinbayan
sensinbayan
1 yıl
İyi güzel demişsin düşünmüşsün eyvallah ama çelişmeden kutlasan daha iyi olurdu arkadaşım bayan yok bayan ne sensin bayan kadin. tek tabİr kadin !
mahrez61
mahrez61
1 yıl
kadınlara her kesimde bayan diye hitap ediliyor.sen her bayan denilen yerde böyle konuşabiliyor musun? bay-bayan,erkek-kadın benim için bunların çok bir farkı yok.allah düşünce fakiri yapmasın sen direk yadırgamaya gelmişsin..
Gerekovic
Gerekovic
1 yıl
neneye saygılar :d kabahat sizde. İnsan bir dikkat eder. ama erik bu. gözünü kör eder insanın :d sensinbayan ha kadın demiş ha bayan demiş? ne fark ediyor ben onu tam anlayamadım. erkek kesime de bay diyoruz. bence bayan tabirinde bir şey yok..
mahrez61
mahrez61
1 yıl
@oas neneye bizde saygı duyup kaçmakla yetindik:)) kadınla,bayan arasın da bi fark varsa bile ben art niyetli yazmadim.tüm dünya da erkek ve kadindan bay-bayan diye bahsediliyor her bayan diyilen yerde neden kadın demiyosunuz diyebiliyor mu onu merak ettim sadece..
Gerekovic
Gerekovic
1 yıl
ama neden kaçıyorsunuz ki :) bilemiyorum sebebini.