lavinya
buradaki insanların fikirlerine güvenebileceğimi düşündüm. o yüzden bi itirafta bulunup bazı konularda fikrinizi almak istedim. biri var aynı arkadaş grubundayız. herkesle çok iyi olmasa da anlaşabiliyor. ama benimle bi derdi var. sürekli tartışıyoruz. sürekli uğraşıyoruz birbirimizle. nefret ediyoruz birbirimizden. ama uğraşmadan da duramıyoruz. son zaman'larda neden böyleyiz diye bi soru takıldı kafama. bi insandan nefret edersen ondan uzak durursun değil mi. ama biz öyle değiliz. ne arkadaşız ne düşman kaldık arada bir yerlerde. ne yapacağımı da bilmiyorum. acaba bugün nasıl davranacak tersleyecek mi kavga mı edeceğiz diye düşünmekten sıkıldım.

Yorumlar

free
free @free
2 yıl
düşmanlık değildir o kendine itiraf edemediğim acaba kabullenmek te zorlandigin bir şey olmasın o :) ilgi duymak gibi :)
database
öncelikle senin istediğin cevabı vereyim ; sana karşı bişeyler hissediyordur ama senin ne düşündüğünü bilmediğinden nasıl davranacağını bilmiyordur, herkese davrandığı gibi davranmaya çalışsada senin gözüne girebilmek için sert yada boş yapıyodur. fikrim ise karakterinle ilgili kafasında soru işareti olan bir kaç bölge vardır , beğenmediği davranışların vs. hoşlanmıyordur senden ama nefret edicek kadar da umursamıyordur , doğru bildiğini söylediğini düşünüp senin canını sıkıyordur yani bişey hissediyorsan açıkça konuş aksi halde çok muhattap olma yani
imhotep
sal gide. soguk yap.
lavinya
asla o aptala ilgi duymam. sinir oluyorum ya. bi insan bu kadar gıcık olabilir.
anonim
aynı durumu yaşıyoruz. ama illa ki iki taraftan en az birisi ilgi duyduğu için yapıyordur. yoksa öyle bir arkadaşlığı kimse yürütmez.