anonim
ya buraya hiç girmiyordum uzun zaman önce girdiğimde adını da hatırlamıyorum birisi bi yazı yazmış. ben onu gerçekten ünlü biri yazdı sandım ve devamı varsa okurum diye not defterine kaydetmiştim. yazı şuydu: eğer görmeseydi gözlerimiz hisseder miydin ruhumu? şu etten kemikten bedenlerimiz sebeb olmasaydı aşka ruhumu sevebilir miydin? tartabilir misin ruhum kaç krat? kelimelerim yeter mi seni koyduğum en imkansız yeri anlatmaya. ne ben seni anlatabilirim ne sen ruhumu tartabilirsin. ama sevebilirsen ruhumu engel değil yağmurlar üşmek sigaranın dumanı.. bedenler eskir elbet sen ruhu mu sev... o kadar güzel yazmış ki geçen gün gördüm sonra aradım öyle bi yazı bulamadım internette. sanırım kendisi yazmış. ne de güzel yazmış :)

edit:  @parasetamol yazmış o yazıyı. bir iki yazını okudum da aşırı karamsarsın. hayat güzel kuşlar uçuyor :)

Yorumlar

Deniz
öncelikle kimsin ; anonimsin ,bu bir eksidir..sonrasında hangi yazımı okudun?
anonim
kim oldugumun onemli olmasina gerek yokki sadece hosuma gitti o yazi o yuzden yazdim. profiline girdim o yuzden karamsar geldin bunda artilik eksilik bisey yokki
Deniz
"haklısın"
anonim
yalnız cok guzel yazmissin eline saglik
Deniz
teşekkür ederim.ne kadar tanıyorsun parasetamolü.ne kadar okudun.hep mi karamsar bu adam.
anonim
ya az once baktimda gecmise dogru yazdiklarina oyle dedigimden utandim. yok yok bilmiyorum nasil bilebilirim. son yazdiklarina bakmistim sadece hala yazdigi seyler varsa okuyum diye ama onlarda talihsiz seyler yasamissin belli ki o yuzden oyle geldi. parasetamolu hic tanimiyorum buraya hic girmiyorum bile ama girdigimde gordugum yazi yukardakiydi. soyledigim gibi not almistim daha dun telefonumi karistirirken gordum okuyum devami varsa diye ama bulamayinca anladim senin yazdigini. insanlar kucuk seylerden mutlu olur. belki mutlu olursun diye yaziyim dedim oyle yani cok uzattim :)
Deniz
teşekkür ederim . mutlu oldum ;) ayrıca hem aglarım hem gülerim ben karışığım ;)