anonim
anonim
1 yıl
bugün üniversiteden dolmuşa bindim en arkada en sola binenler bilir dolmuşun en köşesi ne zaman bilmiyorum dikkat etmedim ama yanıma 50 yaşlarında biri oturdu. ben telefonla konuşuyordum arkadaşım agladigi icın konusulanlari tam anlamadim ama yanima otururken adam bacağını tutarak bir şeyler dedi bende herhalde bacağı filan ağrıyor adam oturdu ıcimden inşallah benden önce iner adamı bir de kaldirmayim diye düşündüm sonra bacağıma sürekli bir şey değiyor
neyse dedim adam herhalde bacağı ağrıyor bacaginda elini gezdiriyor eli de bana carpıyor herhalde diye düşündüm kendimi yana çektim bir yandanda adam bişeyler diyor kısik sesle anlamadım arkadaşımla ilgilendiğim için umursamadım telefonla konuşmaya devam ettim sonra 5-10 dakika geçtiama adam hala devam ediyor rahatsız oldum çantamı kaldırdım adamın parmakları bacağım da adam direk elini çekti sonra ne yapacağımı bilemedim bisey desem bacagim ariyor der gene ben kötü olurum dedim ama adam devam ediyor sinirlerim bozuldu o sıra birileri iniyordu hangi durak bilmiyorum bende indim orada ama inerken de bacağımi tutu indim arabadan ama elim ayağım dolandı hiç bir ses de çıkaramadım buradan yarın bugün aynısını başkasına da yapacak belki daha farklışıni ben o anın saskinligina bi tepki veremedim korktum ama lütfen bir kadının daha başına böyle birşey gelirse benim yaptığımi yapmayın ses cikarin şoföre söyleyin yerinizi değiştirin birşey yapin lütfen. benim gibi susmayin .

Yorumlar

anonim
anonim
1 yıl
çığlıği basacaktin utanmaz herif orda linç edilmesi lazim boylelerinin
efekentli
efekentli
1 yıl
bence bağırıp çağırın böyle bir olay başınıza gelirse hiç utanmayın korkmayında hatta yardımda isteyin birşey olmaz yapamazda o dolmuştakiler azına sıçar o adamın. polislik bile olsan poliste savcıda seni korur ailenin bile haberi olmaz istersen. artık bu konulara daha çok önem verilmeye başlandı. kadınlarda bilinçlensin biz erkekler olarak utanıyoruz bir kadının bu durumlarda kaldığı bir ortamda yaşamaktan.
anonymous
anonymous
1 yıl
şerefsiz herif asla susmayin böyle insanlar için bağırın çağırın. geçen gece benim de başıma geldi. yolda anne kız yürüyor türkis cağaloğlu caddesinde bi kadın sesi duydum "yürü git ya" dedi. baktık karşıdan geliyor bayan sizi taciz mi ediyor dedik evet dediler hakkaten de öyle araba ilerde duruyor. adamın yanına gittik var 50 55 yaşında biyikli gözlüklü saçları beyaz birisi. sen hayırdır dedik. arabayı çevirdi kaçtı gitti. plakasi 41 rp ama gerisini hatirlamiyorum kirmizi fiorino ve doblo böyle kisilero açığa çıkaralım lütfen. böyle insanlarin aramizda dolasmaya nefes almaya hakkı yok. belki orada biz gözünü korkutmasak haberlerde izliyor olacaktık. insanlar ne kadar kansız vicdansiz. hele ufak cocuklara yapiyorlar ya öldürün gitsin ya iskence edin. ne diye yasatiyorlar anlamıyorum.
anonimoo
anonimoo
1 yıl
çantayı kafasına geçirirdim ben olsam. sen gelmişsin 50 yaşına torunun yaşındakilerle ne işin olur be sapık ! keşke sesini çıkarsaydın sen değilde o çekinip utansaydı. hem ses çıkarmazsak başka biyerde başkasınada aynı yapcak. bak gine sinirlendim ya böylelerini hadım etceksin bakalım ozaman yapabiliyomu. allah ıslah etsin ne diyim
ozelegitimozeldir
lutfen susmayin boyleleri yüzünden biz adam gibi erkeklerde zan altında kaliyoruz
buyrunbenim
buyrunbenim
1 yıl
serefsiz herif kadınlar böyle durumlarda bagirın çağırın rezil edin susmayin utanmadan sıkılmadan rezil edin orda adamları gözünüzü sevim sessiz kalmayın benimde başıma geldi adamı doğduğunda pişman ettim şerefsiz utanmadan nasil yapiyor bunları size diyeceğim tek şey sessiz kalmayın !!!!!!!!
kizilkivircik
kizilkivircik
1 yıl
allah belasını versin vursaydın tokati bacım