yarinlariseverim
ben gayette aşığım çok sevdiğim bir adam var ama biz ilişkimize başlamadan önce stalklarım sağolsun ben erkek arkadaşımın eski sevgılısının kım oldugunu bulmuştum neyse sonra bız çıkmaya başladık ve bigün (bananeyse yanii sanki gerek varmış gibi kız dürtüleri işte) kızın ınstgram profılıne bakayı dedım bı baktım benı engellemış sonra bende onu engelledım normalde yanı engellemem eskiden olmuş birsey bana bı zararı ve ılıskıme bır zararı olmadıkca sorun yok. neyse sonra sevgılımın ınstagram sıfresını ıstememıstım o zamana kadar gerekte duymuyodum o gun ıstedım bır bakayım dedım bı baktım erkek arkadaşımı engellememiş sadece benı engellemiş garibime gitti sonra bende erkek arkadaşımın ınstgramından engelledim o kızı ardından 2 gün sonra erkek arkadaşımın ınstgramından kıza baktıgımda sevgılımıde engelllemiş bu ne demek sizce demekki hala bakıyor girip profılıne onu engelledıgımı gorunce oda engellemıs ben bi kılıfa uyduramadım sizce ?? yani diceksiniz sanane saçma salak mevzular evet bencede ama sadece ne yapmaaya calıstıgına anlam veremedım zaten mal mal bakıyor her gördüğünde

Yorumlar

eliptik
cok mu onemli eski sonucta 😊unutmak kolay degil onuda anlamak lazim
Yabadabadu 🔥
belki seni engellemesinin sebebi onu görmeni istemediğindendir. erkek arkadaşının profiline bakıyordur arada sırada merak edip. sen engelleyincede gururuna yediremeyip, o da engellemiş olabilir. :?
Gerekovic
adı üstünde "eski". bakar. hele yanında bir kız görmüşse, daha bir bakar. kaybettiğine yanar. İçinde bu gereksiz kıskançlık duyguları falan filan çıkar. bir de senin sevgilin ayrılmışsa, kızdaki his belki bitmemiştir fakat sen o eski kıza bakmayacan. sen senin sevgilinin duygularına bakıp, sevgiline güveneceksin. boşver gerisini. İlişkinize yansıtma bu durumu.
yarinlariseverim
haklısınız hemde çok evet erkek arkadaşım ayrılmış yani ben öyle biliyorum onuda erkek arkadaşımdan duymadım gerçide bilmiyorum bırazcık rahatsız oldum fakat olmamak lazım hatta hıc görmemem lazım yani çok teşekkür ederimm kızlar yorumlarınız için :) @eliptik @bilbakalimbenkimim @onumarkamsobee
Yabadabadu 🔥
rica ederim. görmezden gelmek, en iyisi. allah daim etsin bu arada. :)
Gerekovic
eger cok merak ediyorsan sormalisin. icinde ukte kalacagini sevdigin kisiyle konusman ve kafandakileri çözmen daha doğru. rica ederim :)
yarinlariseverim
çok teşekkürler amin herkese :) @onumarkamsobee