kayipgalaksi
bugün çok güzel bir gün geçirdim. bir ara sinirlendiğimden gözlerim dolmuş olsada o ruh halinden sıyrılmayı başardım. müzik yardımıyla. sabah erkenden kalktım, birkaç saat ders çalıştım. finallere çalışmadım, lys çalıştım. yanlış anlaşılmasın lütfen :) sonra işte bir şeyden dolayı sinirlendim. çok sinirlendim. yine lanet girsin dedirttiler bana. yine insanlardan nefret ettim. ardından "demek öyle! bende yatarım müzik dinlerim o halde!" dedim ve üç saate yakın müzik dinledim. 90'lar türkçe rock'dan girdim jeff buckley'den çıktım. jeff ile görüşmemizden sonra anayurt oteli'ne döndüm. zavallı zebercet yine perişan haldeydi. ne ölüydü ne sağdı. otelde geçen kasvetli günlerin ardından ayrılma vakti gelmişti artık. zebercete veda ettikten sonra stefan zweig ile buluşmak üzere otelin yakınındaki istasyona gidip bilet aldım. riviera kıyısındaki bir pansiyonda buluştuğumuz bay zweig ile bir kadının yaşamından yirmi dört saat'e tanık olduk. monte carlo'nun manzarası eşliğinde geçen o tutkulu yirmi dört saati güzel bir tebessümle bitirdik. ders çalışarak başladığım gün manisa'dan riviera'ya, kasvetli ruh halinden tutkulu anlara seyahat ederek geçti. şimdi de müzikle son bulmak üzere. mutlu geceler :)

Yorumlar

foreveralone
lys mi? nereye gidiyorsun galaksi.
kayipgalaksi
@foreveralone bilemiyorum. neresi olursa artık :d
foreveralone
galaksi de gidiyor demem vay bee :)
kayipgalaksi
@foreveralone gidiyorum ama burada yazmaya devam edeceğim. bırakır mıyım burayı hiç :)
ucuncunesilsaglikci
zebercet'i biliyorum ama hiç emin olamadim ayni zebercet'ten mi bahsediyoruz :)
foreveralone
nerede gerçekten mutlu olacağına inanıyorsan oraya git. pişman olacaksan bile en azından kendi kararından dolayı pişman olursun dayatmalardan dolayı değil:) tabi ki sitede kalacaksin tabi gri galaksinde hipernova yaşatmak istemiyorsan! :d
kayipgalaksi
@ucuncunesilsaglikci ben anayurt oteli'nin katibi zebercet'i bilirim. başkada zebercet bilmem :) neyden emin olamadın anlamadım.
kayipgalaksi
@foreveralone bu sefer kimsenin baskısı altında kalmadan kararlarımı vereceğim. çünkü annem dedi ki okuduğun bölümü bitir sonra ne yaparsan yap dedi :) bende uslu ve akıllı bir çocuk olduğum annemin o güzel lafını dinleyip neyi istiyorsam, neyden mutlu olacaksam onu yapacağım :d benim gri galaksimde öyle şeyler olmaz forever :) rengi sabit kalır da içinde belki bir iki tane küçük patlama olabilir :)
foreveralone
umarım mutlu olursun drone'larım her daim orda bilgi iletecekler galaksi! :d