jbourne
jbourne
1 yıl
vizesine girmediğim dersin finali için hocayla konuşmaya gittim ve kalmıyım diye oracıkta ayak üstü vize yapan eğitimden ahmet hoca. adamsın be hocam :)

Yorumlar

anonim
anonim
1 yıl
hocanın adını neden veriyorsun ki. adam sana iyilik etmis bunu suistimal edecek çok insan var
anonim
anonim
1 yıl
hocan soruşturma kurbanı olmasın diye sınavını iptal ettireceğim. böyle bir şeyi ifşa ettiğini de bildireceğim.
anonim
anonim
1 yıl
oracıkta ayak üstü sen ne yaptın kim bilir.
anonim
anonim
1 yıl
onaylanması mantıksız bir yazıydı umarım kimsenin başı ağrımaz bu yüzden ama eğitimde de bir tane yoktur ahmet isminde hoca herhalde👽
jbourne
jbourne
1 yıl
hadi diyelim ki yapabiliyorsun. hangi ahmet hoca olduğunu bul, benden sonra sınava giren diğerleri arasından benim kim olduğumu bul. daha sonra sınavımı da iptal ettir. buraya kadar eyvallah. lakin tüm bunların hepsi hoca soruşturma geçirmesin diye olsun ama. yahu anonim bir sitede, kim olduğu bile belli olmayan bir hoca, doğruluğunun en ufak dayanağı olmayan bir yazıyla soruşturma geçirecek öyle mi?
anonim
anonim
1 yıl
eğitimdeki ahmet hoca hmmm :) böyle bir şey yapılması gerçekten saçma hocada ayıp etmiş geçmek için deli gibi çabalayan insanlar var vizeye girmezsen finale giremezsin hakkımıza girmiş oluyorsun sende hocada bunun hakkını kim ödeyecek ?
sempathicoo
sempathicoo
1 yıl
eğitimden tanıdığım ahmet hocaysa böyle bişey yapmaz :) kaldı ki rapor da alıp girebilirdin.hakkına girmek diyorsanız " can eğrisi sisteminde kopya cekip 90 100 alanlara " sormak lazım bunu...linc girişimine gerek yok.bu kadar insafsız bir ortamda bunlara seviniyorum.sevindiğim sey arkadasın gecmesi, hocanın kayırması değil. yanlış anlaşılmasın.
benbirnotayim
benbirnotayim
1 yıl
bence olmasi gereken. yani ne var bunda? hak hukuka dikkat eden bir avuc insanin su anonimlerden biri olduguni da dusunmuyorum. ayriyeten vizesine giremedigin sinavin finaline girebilirsin. bir problem yok bunda. basima geldigi icin bu konuda tecrubeliyim. haa gectim mi? yok hayir. büte kaldi.
anonim
anonim
1 yıl
siz ortalığı karıştırmazsanız hiç birşey olmaz, asıl hoca için endişe edenler hocanın başını yakar...