gripin
gripin
1 yıl
ya arkadaslar benim bi sorunum var ama nette nasıl aratacağımı bilemedim bi de aratsam da google hemen ölümcül tanılar koyuyor diye ilk size geldim. benim sağ kulağımdan resmen sesler geliyor ya. o taraftan biri yaklaşıyor saniyorum dönüyorum kimse yok. anahtar sesleri bi şeyler çalkalama sesleri vsvs.. daha sonra hafif bi tıkanıklık oluşuyor kulağımda. tamam psikolojim bozuk biraz ama delirmiyorumdur di mi? size de oluyo mu ya :/

Yorumlar

sismanveofkeli
arkadaş yazını okuduktan sonra bir video geldi aklıma. senin durumunla ilgili bir fikrim yok sadece aklıma gelen videoyu paylaşmak istedim. reklam mı olur bilemem ama "sıradan adam" kanalına ait olan "bir şizofrenin kendisine sorulan sorulara verdiği İlginç cevaplar" isimli bir video. bunun dışında bir kulak burun boğaza git, gibi sıradan bir öneride bulunabilirim :)
dislananmuhendis
su falan kalmış olabilir mi ? bilemedim bence de bi doktor yani ölümcül bişey gibi görünmüyor korkma
jackintumoru
jackintumoru
1 yıl
google'a ya da bize sormak yerine gerçek bir doktora sorman lazım. sıradan ama mantıklı öneri @sismanveofkeli
gripin
gripin
1 yıl
@sismanveofkeli içim rahatladı aklına gelen videodan dolayı :d neyseki izlemiştim, sağ olasın
Yabadabadu 🔥
benim babam da, bu rahatsızlığın bir benzeri var. kulağında çınlamalar ve uğultular hala kesilmez. o da yüksek ses, sinir, stres üzüntü, düşünce, psikolojik bozukluk yüzünden oluyormuş. depresyon hapı kullanıyordu babam çınlamalar yüzünden. İşe yaradı mı? hayır yaramadı. sadece sakinleşmesine yardımcı oldu. psikiyatri'ye git derim. ayrıca yüksek seste müzik dinliyorsan. kulağın hasarda görmüş olabilir. bu durumda doktora görünmen daha uygun olur.
gripin
gripin
1 yıl
@bilbakalimbenkimim dogru ya müzik dinlemekten olabilir ama en iyisi doktor. tesekkurler hepinize :)
Yabadabadu 🔥
rica ederim :)