anonim
seni seviyorum deyip sonrada ben seni üzerim diyen birinin amacı sizce nedir ? he birde aşık olduğumu sandım ne demektir insanlar hep mi sahte ?

Yorumlar

lamazi
@anonim_bayan bencede üzer ben olsam bende üzerim
lamazi
@hiperkrat gargat şen rogora xar
hiperkrat
madlobt @lamazi gargavar, gamercoba
lamazi
@hiperkrat gamarcobat ra şvebi sada xar
jackintumoru
bana seni seviyorum ama zaaflarıma yenik düşerim seninle günaha girmek istemiyorum diyen bir adam vardı ya sen ne diyosun:)
hiperkrat
@jackintumoru neden öyle dedin, kötü bir şey mi?
jackintumoru
İnsanlar garip yaratıklar her şeyi duyabilmen mümkün diyorum
hiperkrat
@jackintumoru kusura bakma merakıma yenik düştüm ben de sevdiğim birine aynı sebebi sunmuştum o kişiye tepkin ne oldu, sende nasıl bi intiba bıraktı?
jackintumoru
@hiperkrat sizden daha varmış demekki :) İlk olarak mantıksız buldum. derinlemesine düşününce de kendine güveni olmayan ve bastırılmış duyguları nedeniyle bana zarar verebilecek biri oldugunu düşünerek, bunu açıkça ifade etmesine sevindim. çünkü böyle bir adamla zaten birlikte olmak istemem. sonrasında da gorusmeye devam etmek istedi "arkadas olarak" tabiki boyle bir insanla arkadas dahi kalmak istemedim.beni yalnızca onu günaha götürebilecek bir et yıgını olarak gören iradesiz, kişiligi oturmamış bir adamla olmaktansa hayatım boyunca yalnız kalırım daha iyi..ardından bana kufurler etti. beni yalnızca onu günaha götürebilecek bir et yıgını olarak gören iradesiz, kişiligi oturmamış bir adamla olmaktansa hayatım boyunca yalnız kalırım daha iyi. soylediklerimi uzerine alinip da ters bir tepki vermezsin umarim. senin sevdigini soyledigin kadin belki de mantikli bulmustur.
hiperkrat
tövbe est. kadın derken.. :d @jackintumoru bi erkeğe söyledim naptın yaa.. üstüme niye alınayım fikirlere saygı duyan bi insanım ama et yığını ya da günaha sürükleyecek varlık tabirleri kaba geldi bana açıkçası. benim günahtan kastım mesela elele tutuşmak ki insan iradesizlikten değil sevdiği insanla birşeyler yaşamak istediğinden temasta bulunur ve zamanla aradaki muhabbet karşı konulamaz hâle gelebilir. İnsanlara inançları ya da fıtratları nedeniyle hakaret etmemeni rica ediyorum. küfür etmesi de düşüncesiyle çelişmiş boşver herkesin hakkında hayırlısı.. unutma insan tercihleriyle kaderini imzalar.
jackintumoru
@hiperkrat kudura bakma dalgınlıgıma gelmis :) aramızda olayı sadece bir cümleyle özetledim inan söylediklerim ona yakısıyor. hic kimseye bu güne kadar sırf inancı yüzünden hakaret etmedim etmem de. ayrıca dedigim gibi o kelimeler onun icin az bile cünkü zaten kendisi bana günaha sürüklersin beni demisti. İnancınıza tabiki de saygım var. onun bunu söyleme yöntemi ve sectigi kelimelerdeb kaynaklı bu yorumları yaptım.
hiperkrat
tamam o vakit :) @jackintumoru üslûp çok önemli o yüzden sen daha iyi bilirsin
jackintumoru
üslup önemli tabii ki @hiperkrat ama bazı insanlara yakışıyor kötü kelimeler :) niye ben daha iyi bilecekmisim
hiperkrat
onun sana karşı üslûbundan dolayı bu yorumu yaptığını söylemişsin ya o yüzden, muhatap olan sensin diye, sen daha iyi bilirsin dedim @jackintumoru
jackintumoru
ah evet haklısın @hiperkrat :) sağlıcakla ve sevgiyle kal..
hiperkrat
sen de @jackintumoru , dostça kal :)