dalininciragi
o değil bu zamana kadar orda bunu gördüm, şurda bunu gördüö diye burada o insanları %50 ihtimalden bile bulma ihtimali azken, itiraflarda bulunca noluyor ben hala çözemedim. yahu koskoca insanlar olmuşssunuz buralardan mı bulucaksınız abi çok saçma ya. gidin konuşun madem her ihtimali alıp. cesaretli olun daha iyi baylar yani en azından karşı tarafın sızın halkınızdaki fikirni alırsınız böylece sizde rahat edersiniz. burada da biz yok r11 yok şurda şöyle birini gördüm yazılarını okumayız yani bunun sonu yok insna sıkılıyor sürekli böyle şeyleri okumaktan ya. söylemek istedim yani yine görünce tutamadım kendimi. bu arada aramıza yeni gelenlere şimdiden allah'tan rahmet diliyorum.😂omü'nün bütlerine merhaba deyin 🤓😅

Yorumlar

Police in Wonderland
@dalininciragi öyle deme bu platform sayesinde tanışıp evlenenler var 🙂
qudshack
nası bi giriş yapalım muhabbet için nası bi bahane bulalım @dalininciragi taktik verirsen memnun oluruz :d
qudshack
@oas aynen öyle :(
portakalliordek
yo öyle yazanlar benim çok hoşuma gidiyor
dalininciragi
demek öyle @admin şaşkınım😅 binde bir denk gelmiş .kaide bozulmaz ama
dalininciragi
@qudshack tecrübem yok ama anlatılanlar var başıma da gelen çok yanı pat diye karşıma merhaba diye çıkan oldu yani.sonra tanışabilir miyiz vs işte 2.kez görünce fırsatınkaçırmak istemedim tesadüf olamaz dedim falan diye konuya girmişlerdi.😅😅yani samımi olmak önemli niyetini güzel bir şekilde söylemek reddedilceksende kıbarca en azından karşı taraf reddeder.
dalininciragi
@oas cım umut evet ama genel olarak düşük bir ihtimal buaradan bulmaları insanların yani.ki çoğuda sürekli takip etmiyor platformu.ben oyuzden söylemiştim.