sempathicoo
sempathicoo
1 yıl
bugün ömrümü feda ettiğim, sahiplendiğim canımın ötesi yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmez benim icin zonguldaktan, omüye geciş yapmıştı, her zaman yanımdaydı tam beş sene oldu ayrılalı 2011 de ayrıldık, 5 senelik miciğim, canım ciğerim ötesi evlendi. şimdi facebookta gezinirken denk geldi. cenaze gibiyim lan kaldırın beni nolur.:'(

Yorumlar

puccohenzaps
puccohenzaps
1 yıl
kalk sende evlen neyi bekliyorsun
sempathicoo
sempathicoo
1 yıl
beş sene icinde o kadar cok evlilik hayali kurduk ki; ona bile takatim kalmamış.üniversite yıllarından 5 sene aynı ilçedeniz..gecen sene canlı müzik programı yapıyordum.en ön masaya oturdu hem beni dinledi, hem bana baktı bir taraftanda sigara içiyordu. astım hastalığı vardı.ben o gecenin son gece oldugunu biliyordum.iki hafta sonra nişanlandıgını duydum.evlenmesi hic aklıma gelmezdi ki, dün facebookta gezinirken denk geldi.gülemiyordu, cok gülerdi yanımda.. ben napmıştım ki sevmekten başka.onu getircem diye c blok yarı özel yurtlar varya denizevlerinde.zabıta bloklarından oraya kadar hergün yürümekten ayaklarım nasır tuttu, hala nasırlı ayaklarım.bunlar her neyse de, değdi mi diyorum acaba?
puccohenzaps
puccohenzaps
1 yıl
degmemis..
anonim
anonim
1 yıl
yak yak yak yak bitane
greeneyedd
greeneyedd
1 yıl
umıt besen nikah masası icin biraz gec kalınmış ama sen yinede bi dinle derim
frigg
frigg
1 yıl
neden bu kadar yıkıldın? dile kolay 5 yıl geçmiş. 5 yıl az bir zaman dilimi değil. senden sonra hayatına devam etmesi, yeni bir hayat kurması çok doğal bir durum. ayrılmışsınız, yollarınız ayrılmış. üzülmek yerine sen de kendi hayatını inşa etmelisin. toparla kendini.
dalininciragi
dalininciragi
1 yıl
allah sabır versın 😶😁