eylulgeldisonra
içim daralıyor sevdiğim kız benden vazgeçtiğini artık bizimle ilgili haylleri olmadıgını söyledikçe bunalıyor küçücük kalıyorum sanki ya hatalıyım ama insan bu kadar çabuk kırılmamalı insanız eksik yaratılmışız sonuçta ama yok arkadaş yok işte insanın içi içini yiyor sinirden çatlayacak oluyor da sus diyor sus ağzım sus kalbim sus artık ya vazgeç ya koş bırakma peşinden kapısında yat bekle seni sevsin sana inansın ama korkuyor insan ömür boyu bu kadar çabuk pes edecek mi diye korkuyor insan bana bir şey söyleyin arkadaşlar allah aşkına ben çok yoruldum şu yarım aklımla bunları düşünmekten lütfen

Yorumlar

snorlax
aslına bakarsak buradan şunu yap demek bize kolay. olayları yaşayan kişi sensin ve biz nasıl bir şey olduğunu tastamam bilmiyoruz. ondan ötürü sen yine kendine deva olacaksın. bana soracak olur isen mantık çerçevesinde güzel bir karar verirsin. yine aklına başvur. bu olursa ne olur, diğeri olursa ne olur diye düşün. kalbinin sesi şu an bangır bangır onu da çok iyi biliyorum. ama tüm yaşanılan şeyleri, sebepleri, sonuçları düşün yine ona göre karar ver. çok yardımı olur inan. durumu değerlendirmen açısından. hakkında hayırlısı olsun. İnşallah güzel olur.
sakli
sakli @sakli
1 yıl
seni çok iyi anlıyorum yaşadıklarının benzerini yaşıyorum sayılır sürekli düşünme sürekli endiselenme insanı yitiriyor.en iyisi kendini zamanın akışına bırakmak..herşey olacağına varır bunu unutma..
eylulgeldisonra
@snorlax @sakli mantıken.düşünürsek sevgilim.olmaz ki.hiç kariyer yaparım ben mantıkli davranmak istemiyorum mantık bana göre değil hiç zaman.ne.gösterecek yazarım zaten buraya teşekkürler ikinizede :)