coktahsilli
coktahsilli
1 yıl
biraz önce tramvayla türkişe geldim. karşımda 2 hoş bayan vardı. burdan o bayanlara ulaşmak için yazmıyorum, hatta mümkünse hiç karşılaşmayalım. tramvaydan indim ve bu yeni çıkan ücret iadesi için cihaza yöneldim. o 2 bayan da arkamdan geliyor. cüzdana bakmadan aldım kartı cihaza tuttum iadeyi vermedi, 2 tuttum 3 tuttum ısrarla tutuyorum ama vermiyor. arkadaşlar siz siz olun o cihazdan öğrenci kimliğinizle para almaya kalkmayın. vermiyor vallahi billahi vermiyor :( bu rezil oluşumun mimarı olan iade sistemini getirenleri allah kahr-u perişaan eylesin.

Yorumlar

blackimpala
blackimpala
1 yıl
bende bi keresinde kredi kartı diye samkartı vermiştim rezil bir durum 😶😶 @coktahsilli
coktahsilli
coktahsilli
1 yıl
keşke kredi kartına da samkarta da ihtiyacımız olmasa @blackimpala
denizdengokyuzune
benimde başıma yanlış kart okutma olayı çok geliyor bildiğin rezillik yani
badgirl
badgirl
1 yıl
ben de geçen sene ring kalkacak yetişmem gerekiyor kartı aldım basıyorum basıyorum geçemiyorum başladım cihazla kavga etmeye yanımdaki kız başladı gülmeye meğerse öğrenci kartımı basıyormuşum samkart yerine bu arada o arkadaş buralardaysa valla çok sağol sen söylemesen ben daha uğraşırdım. öyle işte benim de başıma böyle bir şey geldi anlatayım dedim...
themuallim
themuallim
1 yıl
hhahahaha olur öyle ben de genelde yemekhanede samkart okutmaya çalışıyorum😂😂
anonym1283
anonym1283
1 yıl
ya demin uni duraginda bastim 2 kere zibilyon kalabalık var zaten bastim olmadi.görevli. ı ı yapinca anladim. arkadan küfür yedim.
blackimpala
blackimpala
1 yıl
ama olmadan da olmuyor... @coktahsilli