coktahsilli
ulan açıklayacağınız bi sınav. ne kadar zor şu notları sisteme girmek. zaten ders anlatışında hayır yok slayt okuyup geçiyo ben anlatsam daha iyi anlatırım. sınavları bari gir sisteme. sanki çok yoğun anasını satıym.
coktahsilli
saat 12de eğitimin orda ring beklerken telefon konuşmandan anladığım kadarıyla formasyon kaydı için gelmiş olan acayip tatlı kız. elinde coşku yayınları poşeti vardı. burda mısın?
coktahsilli
kadın arkadaşlar kısa etek giyiyosanız oturmayın şu tramvaylara lütfen ayakta gidin. sonra bacağa bakmamak için emlakçı gibi oluyoruz. tramvay hattı üzerinde nerde kiralık nerde satılık ev var hepsini sorabilirsiniz.
coktahsilli
akşam rizelide canlı müzikte olanlar ses verin. o kızı bulmam lazım. swarmda yoktu. sahnenin sol tarafındaki uzun yerde oturan bayan arkadaşlar. 4 5 erkek olan hooo varoool diye bağıran masanın arkasında oturan kızları tanıyan birileri vardır umarım burda. önce başka masadaydılar sonra bahsettiğim yere geçtiler. ordan biri olsun hadi nolur. uzun boylu aşırı güzel bakan o kızı bulalım. lütfeeen
coktahsilli
beyoğlu nargilenin reklamını kaldırır mısınız? 4 farklı garsona sordum evet çay 1buçuk dedi. kasaya gittik öğrenciyiz dedik hiç utanmadan çekinmeden. yine de 2 lira aldı. kaldırın bence o reklamı. gitmeyi düşünen arkadaşlarımız da 1 buçuk diye gitmesin bilsin 2 olduğunu. sorun 1 2 3'ünde değil heryere yazıp niye öğrenciyi mal yerine koymaya çalışıyosun. gidince rahat oturamıyosunuz zaten arkadaşlar 5dk aralıklarla sürekli ne alırsınız, bişey alır mıydınız? soruları, fakir misiniz hadi ya bişey için ya gidin bakışları.. admin reklamcın diye kıyak yapma onlara herkes bilsin.
coktahsilli
dün sabah arabayla kampüse çıkarken r11 sırasında aşırı yoğunluk olduğunu gördüm. hava yağmurlu insanlar sıkış tepiş iç içe. 3 otobüslük bekleyen var. bi an yaklaşıp 5 kişi alabilirim desem dedim sonra da "artis, 3 kuruşluk arabayla kime şekil yapıyosun" diyenler çıkabilir diye devam ettim. birine selam veremiyoruz. yardımcı olamıyoruz. hep şüphe hep şüphe. bi orta yol yok
coktahsilli
dertliyim arkadaşlar çok dertliyim. benim de lüks hayallerim vardı. zengin olacaktım karımla çocuklarımla rahat bi hayatım olacaktı. sürekli gezecektim. 30 yaşıma kadar zengin olup sonra rahat edecektim. ama olmadı. 24 yaşıma geldim mezun oldum işim yok. tekrar üniversite kazandım hala okuyorum. bugün mülakat sonucum açıklandı haksızlığa uğradım ve verdikleri puan yetmeyecek. halbuki ben atanacaktım hayal ettiğim kadar zengin olamayacaktım belki ama ailemle mutlu olacak kadar kazanacaktım. hayat beklemeye gelmiyor. hiçbişeyi beklemeyin. şuan radikal bi karar alasım var. şirin bir köyüm olmasa da normal bi köyüm var. lüks hayalleri bırakıp oraya yerleşesim var. doğal saf temiz bi hayat. büyük bi kütüphane 3 5 tavuk 1 inek. evet mandıra filozofundan etkilendim. galiba bunu bi aile kurarak yapamam çünkü buna razı olacak kız yok. varsa cv nizi gönderin bayanlaar. gelin şirin olmayan köyümde yaşayalım. fiziki olarak 10 üzerinden 6 7 lik bi delikanlıyım. kendisini bu sistemle 10 üzerinden en az 6 görenler başvurabilir. bukadar artisliğin üzerine dış görünüşü göz ardı edemiyorum bu da benim ayıbım. :d
coktahsilli
biraz önce tramvayla türkişe geldim. karşımda 2 hoş bayan vardı. burdan o bayanlara ulaşmak için yazmıyorum, hatta mümkünse hiç karşılaşmayalım. tramvaydan indim ve bu yeni çıkan ücret iadesi için cihaza yöneldim. o 2 bayan da arkamdan geliyor. cüzdana bakmadan aldım kartı cihaza tuttum iadeyi vermedi, 2 tuttum 3 tuttum ısrarla tutuyorum ama vermiyor. arkadaşlar siz siz olun o cihazdan öğrenci kimliğinizle para almaya kalkmayın. vermiyor vallahi billahi vermiyor :( bu rezil oluşumun mimarı olan iade sistemini getirenleri allah kahr-u perişaan eylesin.
coktahsilli
haberi olanlarınız illaki vardır ama olmayanların da olsun istiyorum. arkadaşlar kış geliyor ve sokaktaki dostlarımız yine açlık çekmeye başlayacak. bunun önüne geçmek için şuan migrosta bi kampanya var. 1 tl gibi çok uygun fiyata kedi ya da köpek maması satılıyor, o mamalardan elimizden geldiğince, bütçemiz yettiğince alıp kapılarımıza sağa sola nereye koyabiliyosak koyalım.
coktahsilli
özel eğitim öğretmenliğinde saat 10da dersi olan en önde oturan kız buralarda mısın. lütfen buralarda ol. eğer o sınıfta olan varsa bi yardımcı olsun