coktahsilli
coktahsilli
1 yıl
beyoğlu nargilenin reklamını kaldırır mısınız? 4 farklı garsona sordum evet çay 1buçuk dedi. kasaya gittik öğrenciyiz dedik hiç utanmadan çekinmeden. yine de 2 lira aldı. kaldırın bence o reklamı. gitmeyi düşünen arkadaşlarımız da 1 buçuk diye gitmesin bilsin 2 olduğunu. sorun 1 2 3'ünde değil heryere yazıp niye öğrenciyi mal yerine koymaya çalışıyosun. gidince rahat oturamıyosunuz zaten arkadaşlar 5dk aralıklarla sürekli ne alırsınız, bişey alır mıydınız? soruları, fakir misiniz hadi ya bişey için ya gidin bakışları.. admin reklamcın diye kıyak yapma onlara herkes bilsin.

Yorumlar

beyoglunargile
merhaba, kampanyamız yanında öğrenci kimlik kartı bulunduran müşterilerimiz için geçerlidir ve sadece çay fiyatlarından ibaret değildir. personellerimiz müşterilere her zaman öncelikle öğrenci olup olmadıklarını sorar ve kimlik kartlarını kontrol ettikten sonra tarife uygular. personel ekibimizin büyük bif bölümü öğrencinin dilinden ve halinden anlayan, güleryüzlü öğrenci kardeşlerimizden oluşmaktadır. bu şartlar altında hala kendinizi mağdur hissediyorsanız sizleri telafisi için kafemize bekliyoruz çünkü bu yazının artniyet içermeden, sadece şikayetinizi dile getirdiğiniz masum bir yazı olduğuna inanmak istiyoruz. İyi günler dileriz.
anonim
anonim
1 yıl
hayır omü ögencisine cay 1,5 tl dün aksam orda oyun oynadık 19 lira hesap vardı kimik gözterdik hesap 16 liraya düstü :) mekan sahbine ve calısanlarına sonsuz tessekur ederim ögrencinin yanında olan tek mekan beyoğlu reklam gibi oldu ama olsun yalanmı söyleyecem simdi ..
coktahsilli
coktahsilli
1 yıl
4 garsona sordum. kasada ayrıca belirttim kimliğimi koydum masaya. menüde 2buçuk yazıyo ama çayı 2den aldı. öğrenciysem 1buçuk al değilsem 2buçuk al. karalama yapmıyorum mağduriyetimi dile getirdim. İyi günler