camfincan
akıl danışmaya geldim omü halkı ^^ hatunun biriyle konuşuyorum. flört felan her şey tamam. adını koyduk sayılır. ama daha ileri adım atamıyorum. ben daha onun her yanına girip tüm dünyası olacaktım. arkadaşına saçına başına karışacaktım. yok kız önlemini almış yaptırmıyor. böyle tereddütlü olması tuhaf yani. sakladığı bir şeyler var belli. ne yapayım? biraz zaman verdikten sonra uğraşmayı bırakayım en iyisi. henüz bağlanmadım zaten.

Yorumlar

blackimpala
geçmişten gelen kırgınlıkları vardır ve korkuyordur. o yüzden güvenmesi uzun zaman alır. korkuyordur sen birden kesersen konuşmayı onu kirarsin ve diğerlerinfen farkın kalmaz..
karakutuu
kızlar bu konuda çok akillidirlar seni sezmiş ve nasıl olsa baglanmadim diyebilecegini hissetmiş potansiyelin olmadığını anlamış uzak duruyor ikna etmen zor uzun soluklu ve omurluk bi iliski istiyor kız zaman geçirmelik değil
froditto
ne zamandır konuşuyorsunuz ki?
camfincan
bir hafta olmadı @froditto
froditto
daha çok yeni tedbirli olması normal. geçmişte kötü bir şey yaşamama rağmen ben de hemen içime sokmam. İlla art niyetli düşümeyelim hemencik ve @karakutu2 ye harfiyen katılıyorum.