mutlulugumm
mutlulugumm
1 yıl
ringe kart basmadigimi farkedip şoför bey amca ya bişe çaktırmayan çocuk adamsın..

Yorumlar

artemis
artemis
1 yıl
bu bence adamlık değil ama .s.s.s üfff hak yiyenleri ispiyonlamak için doğmuşum galiba.herkesin ücretli bindiği şeye sen ucretsiz bindin.bak mesela param yok yerime basar mısın dersen 5 kere falan basarım para da istemem senden.al samkart kulun köle köpeeen olsun bee derim.ama bu senin yaptığın hoş değil bence.hatta çoğul konuşayım bizce.
mutlulugumm
mutlulugumm
1 yıl
hak yemek değil uniliyim sonuna kadr küçük kaçamak yapacm okul bitiyor tadını cikariyim
Rider
Rider
1 yıl
o çocuğun seni rezil etmemek için dikkat ettiği kadar sende hak yememeye dikkat etsen. dünya yaşanabilir bir yer hale gelebilir, ki görüyorumda kaçamak gibi sözcüklerin arkasına saklanmışsın hak haktır kardeşim,50 kuruşta olsa. bana göre hoş. öbür tarafta bilmem kaç tane r11 dolusu insanın günahını sırtlanıcaksın. sözüm sadece sana değil tabiki. olaya şurdan bakma millet neler yapıyor bi bundanmı şii olcak diye. hırsızlığın küçüğü büyüğü yoktur sonuçta adı hırsız gibi..
eriyenkadin
eriyenkadin
1 yıl
ring paralı mı oldu artııııkkkk 😮
anonim
anonim
1 yıl
@eriyenkadın tramvaydan gelmeyen yolculara hep ücretliydi zaten kampüse çıkarken.kul hakkı diye iddia edenler hayatları boyunca kopya çekmemiş, dedikodu yapmamış insanlar👏arkadas sıkıcı sisteme heyecan katmak istemiş. yanlışsa da onun yanlışı.adı üzerinde itiraf sitesi,tamam sizler birer âlim olabilirsiniz ama bu kadar da yüklenilmez ki.