anonim
ya arkadaşlar problem cok buyuk aşık oldugum cocugun numarasi var fakat mesaj atamıyorum bazen boyle çevrimiçi olusunu izliyorum kafamdan deli sorular geçiyor ya su anda sevgilisi ile konusuyosa diye onuda bilmiyorum her gece yatmadan onu düşünüyorum soyle birimidir boyle birimidir diye instagramdaki fotograflarini 800 kere falan baktim rutim bisey olarak sabah kalkkip instagramina bakip sonrada ne zaman çevrimiçi olmus diye bakıyorum sonra en son takip ettigi kisilere bakıyorum etiketlendigi fotoğraflara bakıyorum iyice psikopata bagladim yasam merkezi zinde uyi cam artik belki gorurum diye gözümün onunde devamli gülüşü bakisi ayy inanirmisiniz anneme anlatiyorum her aksam ama hayalimdeki gibigerçekte nasi biridir hic bilemiyorum insallah hayalimdeki adamdir inşallah hayatinda biri yoktur inşallah ben hayatı olurum

Yorumlar

aysmil
benım de ünv 1 de başıma geldi aynı şeyler. ben de senın gibi sürekli takip ettim. sevdiğimi söyledim ama sonra pişman oldum. bana başkasına aşık olduğunu söylerken, 2 hafta sonra başka bir kızla sevgili olduğunu öğrendim. ama sen zaten hayalindeki adamın olup olamayacağı üzerinde düşünüyorsun. ya tahmin ettiğin gibi biri değil de seni rezil edecek, duygularınla alay edecek ya da başkalarına anlatacak kadar değeri düşük bir insansa ? onu takip etmekten vazgeçmelisin yoksa unutamazsın. sadece konuşmaya devam etmelisin. o sana ilgi duyarsa belli eder zaten.
siyahinci
hic dusunme yaz,icinde kalacagina ya mutlu ol yada unutmak icin gun baslat. bekleme :))
chen
chen @chen
1 yıl
yaz gitsin ya nolacak. erkekler bizler kadar gaddar değiller istemiyosa da kalbini kırmaz diye düşünüyorum
aysmil
@chen belki kırmadan kendını uzaklaştırmaya çalışabilir ama seven bir kişi her türlü kırılabilir tek bir söze bile... mesela sevdiğini söylemezse her an yanında olabilir , sohbet edebilirler ama sevdiğini söylerse çocuk ondan kaçar, selam bile vermez. hep başkalarıyla belki onun en yakın arkadaşıyla bile konuşur , ortamlara girer ama onu tanımaz bile. tabi bunlar bir ihtimal belki de çocuk da ona ilgi duymaya başlar. İnsanlar değişik..
bancicampikci
kardeş senin aşk hayatıda ünlüleri geçti saat başı mı değişiyorsun?