anonim
anonim
1 yıl
sabahın köründe uyandım ama bu seferki farklı. sınıftaki bir çocukla sürekli göz gözeyiz. 0 iletişim ama sürekli bana bakarken yakalıyorum. herkesi mi böylesine inceliyor bilmiyorum ama kafamı karıştırıyor. pek tipim de değil ayrıca flörtleştikten sonra sevgili olmayıp arkadaşça devam etmeye çalıştığı kızlar var sınıfta.. şimdi ben bu çocuğu neden rüyamda gördüm? neden bana ilanı aşk ettiğini gördüm? ve en önemlisi neden bu rüyadan etkilendim? 2. sınıf sınıfçılara selam olsun.

Yorumlar

vackheriff
vackheriff
1 yıl
bu flörtleşmek dediğin nedir? ne işe yarar anlatir misin?
adsoyad
adsoyad
1 yıl
rüyanda gorduysen sende de ufak bi hoşlantı var demektir.
enguzelmevsimim
rüyalar tersine çıkarmış. ben neler neler görmüştüm zamaninda ama olmuyor. sen kendini kötüye hazirla. bakismalarinizdan etkilenmissin. bilincaltina yerlesmis bu olaylar. ondan dolayi rüyana girmis. çok da şey yapma. etkilendigin icin de icinde bir seyler filizlenmeye başlıyor. sen de rüyanla körükleme evresindesin bunu. sonu aci biter yüksek ihtimal. dikkat et. bakismak yetmiyor bazen. bazen acik ve net birbirinizle ilgilenmeniz de yetmiyor.
anonim
anonim
1 yıl
o sınıftan hayır gelmez bak ben sana diyim çocuğu bilmem de sende atı alan üsküdarı çoktan geçmiş bunları düşüneceğine vizeleri düşünmen senin için daha iyi olur emin ol
anonim
anonim
1 yıl
hangi bolum?