azeriboy
çok ilginç bir hayat hikayemi anlatacam kısa ama.bendeniz malum azeriyim.azerbaycanda lise ikiye gidiyorken çok yakın iki arkadaşımdan biri kıza çıkma teklifi etmiş ama kız kabul etmemiş üstüne kalbinide kırmış.bir gün ders çıkışı üçümüz eve dönerken yolda geçen muhabbet aynen şöyle reddedilen arkadaşım "birdaha azeri bir kıza çıkma teklifi etmem evlenmem"dedi rusla evlenicem dedi.diğer arkadaşımda destek için aynen kardeşim bende ukraynalı bir kızla evlenecem.destek sırası bana geldi :) dedim kardeşim o kız senin kalbini kırdı ya bende bir azeri ile değil türkle evlenecem.buraya kadar normal herşey asıl ilginç olay burda rusla evlenmek isteyen arkadaşım moskovada üniversitede okuyor ve bir rus kızla nişanlı.diğer arkadaşım.babasının işinden dolayı ukraynaya taşındı ve bir ukraynalı kızla çıkıyor.olaylar istemeden gerçekleşti ve herkes istediğine bir şekilde kavuştu istemesede :) .ben ise gürcüstan ukrayna ve türkiyede kazandığım üniversitelerden türkiyedeki omü üniversitesini seçtim ve dedimki allahım yoksa ..... hayırlı geceler.

Yorumlar

aquaries
hayırlısı olsun kardeş
bekle dedi gitti ben beklemedim o da gelmedi yar
Ailenizin Gayriresmi Doctoru
öncelikle inşallah hayırlısı olur diyorum
ama eleştiricem farsilerin sizi aşağılamak için kullandığı bir kelime değil mi 'azeri'
bunu yapmayın kardeşim kendinize. siz biz türk'üz dediğinizde eğer yok değilsiniz derse dön asıl sen değilsin de. haykırın kardeşim ben azerbaycan türküyüm diye.
azerbaycan var olsun İstemeyen kör olsun!
chen
chen @chen
1 yıl
yaa olsa ne tatlı olur ben niye bu kadar mutlu olduysam dhdhsjaj
azeriboy
@gayriresmidoc eyvallah adamsin. :) agiz aliskanligi iste @aquaries hepimiz icin hayirlisi olsun kardes
azeriboy
@chen mutluluk guzeldir :)
anonim
ukrayna dururken niye türkiye...😅
azeriboy
konuyu nereye getirecegini biliyorum ama ben okiycim kardes :) bana kitap verin
ajumma
keşke benim de hayallerimden biri tutsa 🙄 hayırlısı olsun azeri cocuk✌️🏻
aryuredi
hayırlısı
azeriboy
birde bunu yazarken tereddut etdim aslinda türk erkeklerin" la olum azeri gız yokmu la türkle evleniyon " diyeceklerini umuyordum yorumları görünce ayrı bir mutlu oldum sagolun :)
anonimbaz
seferberlik ilan ediyorum kardesime fiyakalisindan bir has türk kizi ayarliyoruz...
anonim
yaa canııım benim için tee buralara kadar gelmiş :)
azeriboy
@yobaz iyice izdivaç programına çevirdiniz burayı :) evet kızımızın talibi azerbaycandan x bey :). anonim_bayan bende nerde bu kız diyorum :) şükür kavuşturana :)
azeriboy
@unni yalniz benim aklimda hayalimde bir türk kızla evlilik yoktu.nolduysa ondan sonra olaylar başladı :) hayırlısı olsun hepimiz için.
anonim
lise 2 ye giderken evlilik hayali kurmak nedir ya benim üniversite bitecek ben hala o kelimeye ısınamadım bile evlİlİk ohh my good😆😆
adsoyadxd
benim lise 2 de en büyük hayalim oynadığım idda kuponlariydi 😐