duslersokagisakini
bugün vizelere çalışırken bir konu başlıği vardı .temel güvene karşı guvensizlik başlığı. (0-1yas) aralığında olan bişey mis. diyor ki bu yaşlarda anne yada babadan birine birsey olursa.ki oldu. annem ben 6 aylık ken öldü. çocuk o sevgisizligin ve güvenin eksikliğini ömrü boyunca hissedermiş. etrafindakilere özellikle sevgi bağı olan kişilere güvenmezmis yada çok zor olurmuş. ve tabi özgüvensizlik tavan olurmus. hayatımda ilk defa o satırları okurken bendeki problemin bu kadar iyi tespit edildiğini farkettim. gözlerimi kapadim.düşündüm.benim temel güvenim ozguvenim herseyim annem olucakmis ama olamamis. alırım bilenlerden annemin ruhuna bi fatiha.

Yorumlar

privity
.... veleddallin amin mubarek gelelim senin meseleye sen hic tavsan kanli bol limonlu ultra ziftli bir cay icmemissin cek benden bir tane ac bir tane got u love you sean paul den kullaniyorsan elde olan malum urunde prosmosyonumuz olsun sana biraz dusuncelere dal cik bir kac kere sonra o defteri ya derin uzaya ya da tarihin bile kolay erisemedigi tozlu kuflu raflara yolla guzel de bir uyku cekmek sartiyla sabaha ohh mis be cool my man 😊😎🙋
duslersokagisakini
@privity yok ama teşekkür ederim sağolasın ☺
privity
bisey yapmadim ki gene de sende saol mubarek 🙌
neutron
ya senin canını yerim😔
anonim
allah rahmet eylesin.benim annem yaşıyor çok şükür ama ben hiç annemden sevgi göremedim bu dediklerinin de çoğu var bende..malesef ailelerimizi biz seçemiyoruz ama olsun yine de bu da bizim sınavımızmış demek ki..
duslersokagisakini
@anonim_bayan üzülme emi☺ hersey allahtan.