sarkininenguzelyeri
kalbimi kırıp sözde anlaşılmadığını düşündüğün bir oyun içindesin gibi geliyor. ya da ben yaşadığım onca şeyden sonra fazla şüpheci oldum. senin hakkında düşündüğüm şeyi biliyor musun? hiç beni sevmediğini ve tamamen kendini düşünerek benim duygularımı suistimal ederek keyfine göre bir ilişki yaşadın. basit şeyleri büyütüp sonucunda benim kendimi kötü hissetmemi sağladın. seni bırakmak istemediğime emin olduğunda ise bırakmak istedin. ve ben en son konuşmamızda gözlerinde tek bir sevgi emaresi bile göremedim. yine saçma sapan bir şey sunup beni sözde değerlendirdin. sınav mıydı? neydi sınavın adı? güven? sevgi? umrumda bile değil bu konudaki düşüncen o gün de tepkim ile bunu anlattığımı düşünüyorum. asıl ben anladım neyin ne olduğunu. senin hakkındaki tüm kötü düşüncelerime rağmen hem nefret edip hem sevme olayını yaşıyorum. akıttığım göz yaşlarına yazık en çok kendime verdiğim eziyetlere üzülüyorum. ve şu an eğer tahmin ettiğim şeyi yapıyorsan bırak yeter artık. ya düzgün bir şekilde derdini anlat bana gelip ya da tamamen sus. eğer tahmin ettiğim gibi bir şey yoksa aslında insanlara güvenimin ne ölçüde kırıldığını görmüş olacağım. ben bir şeyleri düzeltmeye başlamışken saçma sapan oyunlarla uğraşacak ne halim var ne de ruhen bunu kaldırabilecek gücüm.

Yorumlar

karakutuu
büyük ihtimal diğer kız daha güzel
sarkininenguzelyeri
@karakutu2 inan öyle bir şey degil bahsettiğim şey. hayatında biri varsa zerre umrumda değil ne hali varsa görsün. bambaşka bir şey var ortada. sadece emin olamıyorum.
anonim
konuya biraz açıklık getirebilirsen, belki yardımcı olurum
sarkininenguzelyeri
@anonim bayan keşke birinden yardım görünce çözülebilecek bir şey olsa konu da anlaşılması gerektiği kadar açık daha fazla açamam ne yazık ki