papatyadanhayaller
bazen ciddi ciddi dünyanın tüm yükü üzerimdeymiş gibi hissediyorum, çok berbat bi his. şükrede şükrede yaşamaya çalışıyorum hayatımı, 3 yıl oldu omü ye başlayalı. berbat 3 yıl geçirdim hala da geçiriyorum. seve seve değil, söve söve atıyorum her adımı.

İlk sene başladım, böyle masum melek gibi bir insandım sonra aşık oldum. İnsanlar severken farketmeden değişiyor sevdikten sonra acısını yaşarken daha büyük değişim yaşıyor. zaten değişmeyen kendinden tek parça veremeyen kaç insan cidden sevmiştir ki ben inanmıyorum. öyle bi değişmişim ki öyle bi kendimi kaybetmişim ki bugün 2 yıl önceyi hatırladığımda kendime acıyorum. ruhum cıkmış bedenimden, sadece bir et yığınına dönüşmüşüm. kan yok yüzümde can yok. mahvolmuşum, perişan etmişim kendimi. ama işin ironisi ne biliyo musunuz, pişman değilim öyle bir insanı sevdim ki o kadar doğru bi insanı sevdim ki. hiç sevmedi beni, hiç bi zaman karşılık vermedi ama bende hiç kötü bir iz bırakmadı. yaşarken ölmüşüm gibi hissettiğim zaman bile kızamadım ona, kıyamadım. o kadar masum o kadar temizdi ki, bi erkek nasıl bu kadar yerli yerince nasıl bu kadar karakteri sağlam yanarlı dönerli olmaz diyo insan tanıdıkça. hiç sevmedi beni evet ama sırf canım yanıyo diye hayatından yaşantısından ödün verdiği noktalar gördüm. bugün hatırladığım her an dua ediyorum rabbim sen koru, sen kötü insanlardan esirge diye. hayatına bir kız aldı 2-3 ay önce o güne kadar yine deli divane seviyordum, sevgimi de asla gizlemiyodum. bazı insanlar sen kızsın peşinde koşma muhabbeti yapıyor ama insan cinsiyetiyle sevmiyo arkadaşlar yüreğiyle sevmiyor, sevdiğinde cinsiyetin egon gururun konuşacaksa sevmemişsinki sen zaten. aşk dediğin rezil olmak değil midir zaten ? kıza gelene kadar hala umudum vardı nasipse yazıldıysa yollarım kesişir diye, bakıyorum şimdi belli ki mutlu her duamda yer veriyorum allah gönlüne göre hayırlısını versin diye, istediği olmadı diye alternatiflerle yetinmesin diye. hala dua ediyorum, hala da gülerek anıyorum seni caaaan, allah yüzün yüreğin kadar temiz insanlar çıkarsın karşına diye. ben yüzüne bakmayı kendime yakıştıramıyorum şimdi zaten yüzünün her çizgisini ezbere biliyorum bakmasam görebiliyorum her gözümü yumdugumda seni. yanındaki kıza ayıp ederim izlersem seni, bakarsam yüzüne. gözün kayar bi anda olsa ihanet edersin sevgine diye bakmıyorum şimdi sana. eskisi gibi sevmiyorum da, ama hep güzel hatırlıyorum herkes senin gibi iz bıraksa insanlarım hayatında ama nadir bulunan bi insansın sen bunu da biliyorum. senden sonra bende aldım hayatıma birini, yaklaşık 2 ay olacak. hissim var, aşk demiyorum çünkü ben bi kere olacağına inanıyorum. ne sana baktığım gibi bakabiliyorum ne de seni sevdiğim gibi temiz sevebiliyorum. ama seviyorum, mutlu oluyorum mutlu ediyorum. en çok bunu istiyodun, mutlu olmam mutlu ederdi seni mutluyum. sende cok mutlu ol, iyiki hayatımda iz bırakan insanlardan oldun.

ali atay - eksik bişey mi var hayatımda 🎶

Yorumlar

ricardoveritas
iyi güzel de bu yazdıklarını düşüncelerini şu an beraber olduğun insan bilse okusa ne hissederdi?
papatyadanhayaller
eminim kötü hissetmezsin, zaten hissedeceği bişey yok şükretsin şu an yanındaysam da o cocuk sayesinde :) @ricardoveritas
anonim
anonim
11 ay
oyle duygusal bırı degılım ama gozumden yaslar suzuldu bı anda.cok guzel yazmıssın keske her ınsan senın gıbı olabılse
anonim
anonim
11 ay
helal olsun. demek ki harbi insanlar var halen