murekkep
heeyyy ! sevgili dostlar, beslenme ve diyetetik bölümünde okuyanınız var mı ? yâhut dersler hakkında bir bilginiz ? şuan omü'de falanca myo'da gıda üzerine bir bölümde okuyorum ve seneye dgs ile geçiş yapmayı düşününüyorum. "geçemezsin, çok zor vb" olasılıklar üzerinden konuşmayın lütfen :)

Yorumlar

murekkep
@kirikanat bu işin ehli o mu ? 🙄😁 @turevinial yardım ricaa ediyööğğrüümm..
turevinial
ahahagafagsgs
turevinial
@kirikanat öncelikle teşekkür ediyorum. @murekkep geçemezsin vs olasıkla uğraşmayacağım çünkü olay nasrettin hoca fıkrasına döner. göle maya çalmak gibi bu düşüncen. gelmek gibi bir gerçek niyetin olsaydı bunu dillendirmek için buralarda dolaşmaz oturur ders çalışırdın diye düşünmekteyim ama sen klasik herkes gibi davranıp dereyi görmeden paçayı sıvamışsın. kaldıki hadi geldin diyelim. beslenme diyetetik için dolmuştan otobüsten sağlıkta ineceksin yani aynı otobüs veya dolmuştaysak yine gözüme ve birçoklarının gözüne myo gibi görüneceksin. neyse yine de çalış geç 2 yıllık olmaktan iyidir 4 yıllık olman beyaz önlük giyip ya da plates topuyla biz şişmanlara bol bol tavsiye falan veriyomuş gibi yapıp foto atarsın instaya dikkat çekmeye falan çalışırsın.
anonim
adalet okuyanlarin hukuga yukseltmek istemesi gibi bisey
murekkep
@turevinial sağ ol iyice ezikledin hee. tekrar omü'de okuma gibi bi' niyetim yok bu bir. belki babamın çok parası var beni özel üniversitede okutacak bu iki. narsist değilim bu da üç. @anonim_bay yâ hu yukarıda yazdım olasılıklar üzerinden konuşmayın diye.. İsteyen istediğini okur, sonra da istediği bölüme dikey geçiş yapar. neden devrik cümlelerinizle milletin motivasyonunu bozuyorsunuz anlamıyorum kardeş. İyi ki bölüm hakkında bilgi verin dedik !