bimecnun
bu gün fakülteye gidiyordum tabi ki r11 ile neyse sınav var bende giderken son bi şeyler okuyayım diye oturdum . r11 duraklarda giderken bi durakta erkek topluluğu bindi .yalnız onlar dan önceki durakta iki tane hanımlar arkadaş bindi .onlardan biri geldi oturdu yanıma biri ayakta muhabbet ediyorlar burada sıkıntı yok ama erkekler öyle bi bindiler ki arabaya araba doldu daha da sıkışmaya çalışıyorlar neyse bindiler arada hanım arkadaş sıkıştı tabi haklı olarak diyor ki daha gelmeyin doldu sıkışıyoruz ama kime diyor erkekler sallamıyor duymuyor hanım arkadaş nere gideceğini şaşırdı baktım olmuyor dedim gel sen otur ben kalkayım sonrada sizmisiniz o şıktıran bi güzel ittim tabi onları sonra durak geldi indiler yine rahatladı araba .ya kusura bakmayın ama binerken veya inerken az dikkat lütfen yani insan mı var sıkıştırıyoruz mu diye bakınız lütfen . bi taraflarınızla sıkıştırıyonuz insanları bazılarının seside çıkmıyor . kendinize veya da kendi sevdiklerinize yapılmasını istemediğiniz şeyleri başkalarına yapamayın lütfen .teşekkürler

Yorumlar

alonecowboy
valla çok haklısın , ya arkadaş sıkıştırmayın nasıl gideceğim bilmiyorum , bunu bazen kızlarda yapıyor tutacak yerde bulamıyorum , yanlış anlaşılırım korkusuyla yaşatıyorsunuz
nincakaplumbaga
adam gibi adam adını boşuna mecnun koymamış
anonim
bro haklısında şöyle bir sıkıntı var ben karedeniz yurdunun önüne saat 12:20 gidiyorum 1'e kadar 6-7 tane r11 geçiyor yaklaşık 2 tanesi durmuyor diğerleride dolu geliyor şimdi binmezsem derse geç kalıcam hoca almıcak yoklama sıkıntısı var.zaten beklemişim 40dk ,çoğuna dolu diye binememişim,sinirlerim gergin o anda içerdekiler sıkışmasın bir sonrakine binerim diye düşünmemi mi bekliyorsun ?
anonim
helal olsun sana @mecnun böyle düşünceli adamlar kaldı mı ya ? @anonim bay mecnun sana sıkışık dıye bınme demıyor kı bındıgın zaman sağına soluna dıkkat et dıyor 😉
doktorhanim
helal olsun bimecnun👏 gerçi senden beklediğimiz bi hareket🖒
bimecnun
@alonecowboy aynen kızlarda yapıyor bazen çok sıkıntı bu r11 ler
bimecnun
@anonim_bay oradan fakülteye yürüyerek gidebilecek insanlarda var ama yok herkes r11 i bekliyor , ayrıca herkes sıkışık halde binerken de hiç dikkat edilmiyor .
bimecnun
@anonim_bayan böyle düşünceli adamlara değer veren kadınlar kaldımı ya ? bence senin burada hesabın var ama sen anonim yazmışsın ;)
bimecnun
teşekkürler efenim :) ben sadece bu sıkıntıyı dile getirmek istedim
bimecnun
:)) @doktorhanim teşekkürler efenim :) ben sadece bu sıkıntıyı dile getirmek istedim
anonim
var ama anonim daha eğlenceli 😉 @bimecnun
akıncı
@bimecnun r11ler zaten dolu olarak geliyorlar yukarı bide münevver ayaşlı'da kızlar binince tıklım tıklım oluyor.
karadeniz yurdunda ring bekliyoruz derse gitmek için arkadaşın dediği gibi ringlerin kimi hiç durmuyor kimi dursa da dopdolu binemiyoruz.
yarım saat 1 saat beklemek zorunda kaldığımız oluyor bazen.
ha yürüyerek de gitmeye çalışıyoruz da her zaman da yürüyemeyiz da o kadar yolu.
bimecnun
ben senin az buçuk kim olduğunu tahmin ediyorum da yinede seni gerçek hasabınlada görmek isteriz :) @anonim_bayan
bimecnun
@gecebekcisi kapüsün kanayan yarası r11 yani üniversiteye gelmiş insanlara bu eziyet çektirilmez ama ne yapacan , hani yürebilen ler için dedim ben yürüye bilirler diye ama binmek zorunda olan lar sadece orda değil başka yerde de bu kızlar için de geçerli sadece erkekler için değil keşke daha dikkatli olsa hani çok acil değil iner en olmadı yok illa binecek sanki onu oradaki önceden binen insanlar mahkum etmiş gibi onları ezmeseler sıkıştırmaktan zevk alıyorlar gibi sıkıştırmasalar dikkat etseler yoksa herkes anlayışlı olsa sıkıntı kalmayacak .