teknikolmayantekniker
kpss den tercıh verıcem sonra sozlesmelı atandım dıye kadro almak ıcın 6 sene aynı yerde cakılı kalıcam egıtım ve es durumuda yok sıkıntı buyuk daha es adayımı bulup evlenıcem ve askerlıkte var arada bıde kyk borcumuda verıcem hadı sımdı atandım ıgdıra evlencegım kısıyı ıkna et ıgdıra gıtmeye hadı gıttım yerde evlendım samsuna getırmeye ıkna et 6 . senenın sonunda :d

Yorumlar

anonim
anonim
7 ay
ya millet atansam hayatimi kurrtarsam derdinde seninki tam bir küstahlık o zman bosver girme burda calış burda evlen hiç olmazsa yoğunluğu azaltırsın.
pofuduk
pofuduk
7 ay
evlenmek o kadar muhimbrsey degil abartmayin
turevinial
turevinial
7 ay
küstahlık falan değil gerizekalılar bu adam okumuş okulunu bitirmiş. başka yerde ya da kendi şehrinde çalışmak istemesi onun en doğal hakkı. milyonlarca kişinin giripte onlarca kişiye fayda sağlayan saçma sapan bir sistemde sistemi bu hale getireni eleştirmek yerine g*tünüzdeki b*ktan haberiniz olmadan anca şükredersiniz ona buna.
Omü Dedikodu Sözlük
küstahlık diyen arkadaş, "atandığın yere ben gelemem" diyen eski sevgilim var.
küstahlık diyen arkadaş, sözleşmeli pozisyonda eşinin yanına gidemiyorsun ve sözleşme sürecinde hizmet puanın birikmiyor.
küstahlık diyen arkadaş, 4 yılın sonunda %100 kadro vereceğiz demiyorlar. "memnun kalırsak kadroya alacağız" diyorlar, yani amirinden yazı isteyecekler ve yani yine efsane hile hurda dönecek.
hayatın diken üstündeyken, öğretmeni kim ne yapsın hem de allah'ın dağında? çok küstahız, "atandığın yerde ben yaşayamam" diyen insana bile hak verip "doğru" diyebiliyorsun, çünkü küstah olmak bunu gerektirir.
anonim
anonim
7 ay
üzülme o kadar ben samsunlayım. seneye gireceğim kpss ye. senin gibi iğdır'a aranırım sonra orada evleniriz 6 yılın sonunda da samsun'a geliriz 😄😄
teknikolmayantekniker
@turevinial @odin 1 gunlugune calıstıgımdan sebeb sıteye gırememıstım fakat gercekten ananim_bayana verdıgınız cevaplar benım cevaplarım mıs gıbı resmen cok tessekur ettım anonımdekı arkadas bende yazı tura atıp atanıcak duruma gelmedım zaten demekkı bıseylere emek verıp bu konuma gelmısım hee sunuda bıl bu sıstemden cokmu hosnutum degılım ? 2. olarak yazımda kustahca buldugun ne var merak etmedım degıl cıdden hanı ne bılıyım samsunun yarısı benım zaten ne geregı var doguya gıtmeme gıbı bıseyler ıma falanmı etmısımde haberım yok bence nıcksız olarak gelıp yazdıgın yerde kısılerı az bıraz tanımadan gelısıne kustah vb ıthamda bulunurken bıraz daha dusun ( tabı dusunebılıyosan ) cagımızın problemı buya dusunmeden konusmak ve diger anonim_bayan tamam beklıcem senı ıgdırda baska bı yer yazma sakın :)