torrent

ricardoveritas
ricardoveritas
torrent, internet üzerinden bir dosya indirmek için gerekli olan her bilgiyi içinde barındıran, .torrent uzantılı küçük bir dosyadır. diğer bir deyişle, torrent'te dosya isimleri, bu dosyaların boyutları, nereden indirilecekleri gibi bilgiler yer alır. torrent dosyalarına ve arama motorlarına pek çok web sitesinden ulaşabilmeniz mümkün.
torrnet, filmler ve oyunlar da dahil, günümüzün en popüler devasa dosyalarını indirme yöntemidir. torrent ile dosya indirmenin internet kullanıcıları için pek çok avantajı vardır. öncelikle torrent'in dünya çapında yaygın bir kullanım ağının olduğunun altını çizmek gerekir. daha fazla internet kullanıcısını kendine çekmesinden ötürü daha hızlı dosya transferini mümkün kılan torrent ile daha önce de değindiğimiz gibi devasa boyutlu dosyaları bilgisayarınıza en hızlı şekilde indirebilmeniz mümkün.
ajumma
ajumma
genellikle erkeklerin bildiği, kızların pek anlamadığı (tabiki de ben hariç :d) muazzam, dua edilesi bir şey. türkiye'deki torrent yapıcılar(?) çok para gözler, kolay yoldan hiç bir türk filmini, türk albümğnü bulamazsın... en iyisini amerikalılar ve koreliler yapar. korelilerinkine hastayım. torrent iyidir.
fonfip
fonfip
torrent candır.sinemaya boş yere para vermezsin ki yapmışlığım çoktur :)
Akif Yanbak
Akif Yanbak
sinemaya beş kuruş faydası dokunmayan insanları bir araya toplayan mıknatıs
zo
zo
film indirmeye hiç girişmediğim bir mevzu. mis gibi call of falan indiriyorum. oyuna para vermemek açısından çok tatlış. aşkımsın torrent.
alien
alien
bilgisayarlar arasında p2p mantığıyla çalışan bir veri paylaşım ağıdır.