aesthetic94
4 yıl önce bu sıralar bir başıma geldiğim şehire tekrar bi uğrayayım dedim keşke gelmeseydim anılarımın bulunduğu yerlerden geçtikçe iç çektim lütfen bu zamanların kıymetini bilin boş yere insanları kırıp üzmeyin güzel hatıralar biriktirin kendinize bir yol arkadaşı bulun ister sevdanız ister dostunuz olsun ama mutlaka edinin. yoksa benim gibi bu şehirden bir gün giderseniz yola çıkacağınız gün nereye bakarsanız gözlerinizin dolmasına mani olamayacaksınız. belki bir gün bi yerlerde yine karşılaşırız hatıralarımla işte o gün güçlü daha güçlü olmak dileğiyle. elveda...
aesthetic94
ben mezun olunca mı aklınıza geldi siteyi sosyal ağa çevirmek ya hep o şanssız neslin içinde olmak zorunda mıyım ben.
aesthetic94
sevgili omudedikodu ailesi acısıyla tatlısıyla 4 yıllık üniversite hayatımı bitirmiş bulunmaktayım bu noktada sizlere birkaç itirafta bulunmak ve değişimlerimi anlatmak istiyorum.

-samsun gerçekten güzel bir şehirdi İstanbulda yaşıyor olmama rağmen bunu söyleyebiliyorum.
-üniversitemizin eğitimini yermek çok yersiz bence fena değildi.
-üniversitemiz etkinlikler konusunda sınıfta kaldı.
-üniversitemizin kızları gerçekten güzeldi kimse kötülemesin.
-samsun'un esnafı çok iyi de değil çok kötü de değildi.
-denizevleri en sevdigim semtti.
-üniversite boyunca üşengeç olmam sebebiyle paspal gezdim.
-arkadaşlarımla büyük bir tartışma ve kavga yaşamadım herkesle güzel ayrıldım.
-4 yıllık süre zarfında hiç aşık olmadım bir kez olduğumu zannettim.
- 4 yılda yaklaşık 10000 yumurta yedim.
-4 yılda yaklaşık çok makarna yedim bunu ölçemedim :)
-4 yılı alkollu mekanlarda bulunmama rağmen hiç alkol almadan bitirdim.
-2.yılımda ilk sigaramı içtim 3 ve 4 te tamamen başladım.
-üniversiteye başladığımda 73 kiloydum 85 kiloda bitirdim.
-boyum hiç uzamadı 1.9 metrede kaldım.
-4 yılda saçlarımda hafif seyrelmeler oldu.
-4 yıl sonunda midem hastalandı.
-bir kez serum yedim hastanelik oldum.
-çakırlar korusuna, kanyona ,teleferiğe, aslan heykellerine, bandırma vapuruna hiç gitmedim.

4 senelik maraton bitti ve kısaca başımdan bunlar geçti ama ben hala lisede hoşlandığım kızı unutamadım şimdi memleketimdeyim yakında yine yokum ve o yine yanımda olmayacak.

aesthetic94
röportaja aesthetic94 yorumu : hesabı erkek ödemeli denmiş ve adamlıktan söz edilmiş anan baban sen okuyasın diye kendinden feragat edip para yolluyor kimin parasıyla kime adamlık taslıyorsun çalış paranı kazan sevgiline hesap ödetme.
aesthetic94
şu vize haftası adlı omudedikodu videosunda 2.31 deki kızı 1 yıl önce ömürevlerinde görmüştüm uzun uzun bakmıştım ama sen beni görmemiştin . nasıl etkilemişsen aklımdan çıkmamışsın .amerika'ya da gitme çok üzülürüm bil istedim.
aesthetic94
gittiğim mekanlarda veya sahilde çok güzel kız çirkin erkek çiftlerini bu sıralar çok görüyorum umarım karakteri için berabersinizdir kızlar bu güzel birşey çünkü. öyle değil mi kızlar karakteri için değil mi ?
aesthetic94
evet birkaç ay sonra mezun oluyorum ve memleketime döneceğim ve yavaş yavaş burdaki arkadaşlarımla olan ilişkilerimi törpülemeye başladım çoğuyla görüşmelerimi azalttım sebebine gelirse kendimde çok kötü bir huy farkettim ben 4 yıllık üniversite hayatım boyunca normalde asla muhattap olmayacağım kişileri hayatıma sokmuşum sebebi benim herkesle anlaşabiliyor olmam ve bu duruma hiç müdahale etmemem şimdiyse o insanların sayısı artmış durumda üstelik ev arkadaşım bile bunların içinde o yüzden size yaz bana sonbahar geliyor.
aesthetic94
sahilde bir kızın hafif önünde klasik yürüyüşümü yapıyorum kız rahatsız olmasın diye hızlandım önden gideyim dedim tam o esnada bu da hızlandı bende yavaşlama sorunu var duramıyorum birde kimse beni geçemez bu huyumu da bilmiyordu tabi başladık yan yana yürümeye bu iyice inat etti ben yine normal yürüyorum bi türlü geçemiyor bende duramıyorum ulan resmen yarışa döndürdü işi birbirimizi ancak bu kadar rahatsız edebilirdik. tabi birbuçuk metre bacağı olan ben yanından bugatti gibi geçtim gittim ve bir süre sahile çıkmama kararı aldım milletin ruh hali hiç iyi değil benimki de bozulmasın belki de bozuktur bilemiyorum .
aesthetic94
dünya güneş etrafındaki bir tur dönüşünü 365 gün 5 saat 49 dakika 12 saniyede tamamlar ama bir türk kızının etrafındaki dönüşünü henüz tamamlayamamıştır.
aesthetic94
neden hemen söylense birşey kaybedilmeyecek bilgilerinizi söylemeyi hep geciktirirsiniz atıyorum biriyle konuşuyorsun bazı şahsi bilgilerini kendine ait ipuçlarını vermekte geciktirdikce geciktiriyorlar saniyorlar ki boyle yapinca zor kız/erkek oluyorlar. İlerde zaten soyleyecegin şeyi neden şimdi soylemiyorsun ki yarına çıkacağımız garanti bile değilken belki ben zamana çok deger veriyorumdur hemen tanıyıp olsun bitsin istiyorumdur çünkü o kadar bekleyip sonu hüsranla bitecek bir tanışmada kaybedilecek zaman beni çıldırtıyor. bunun adına ister üşengeçlik diyin ister tahammülsüzlük diyin biriyle tanışacaksam ilk sorum zamana ne kadar değer veriyorsun olur.
aesthetic94
artık kadınlara hiç güvenemiyorum her hareketinizden nem kapıyorum en ufak falsonuzda ağzınızı kırasim geliyor siddet yanlısi degilim ama neslimizi bu halde gordukce çıldırıyorum seri üretim misiniz ya siz ne oldu bizim neslimize anlamiyorum aptal gosteris budalası ilgi o***pusu oldu kızlar sanki ulke capinda ünlü olmusta takipçilerine canlı yayinlar yapmalar, düşük iq iceren hareketler, ben ben ben diye bağıran sosyal medya hesapları yarasina bastığım kızlarında canı cehenneme.
aesthetic94
bugün neden yalnız olduğumu sonunda farkettim abi ben uzun boylu, fit, zeki , ahlaklı ve eğlenceli biri istiyorsam tabiki yalnız olmalıyım yani bunu 4.sınıfa gelince farketmek biraz koydu ama olsun napalım istemeyelim de taşa mı dönelim yani neyse nerde benim ilaçlarım..
aesthetic94
beyler lütfen uzun boylu kızları üzün , üzün ki ayrılsın bize gelsin bu ne ya bütün uzun boylu kızları kapmışlar. 😒.
aesthetic94
uzun zamandır buralarda yoktum serden de olmayan yardan da vazgeçtim ve boşluğa düştüm bir süre kendime kafa izni verdim. hayat bu aralar beni hırçın bi hale soktu karşı cinse de kötü davranmaya başladım. ama bu süreçte karşıma bugüne kadar akıl sahibi insanın çıkmadığını da anladım. ya ben çok olgunlaştım ya da yaşıtlarım çocuk gibi davranıyorlar kimseyle anlaşamıyorum artık. İmkanım olsa kendimden 10 yaş büyük biriyle sevgili olurdum. ama o da önyargılı davranıp küçüksün der kabul etmezdi neyse yalnızlık güzel şey vesselam...
aesthetic94
tatil bitti ve ben İstanbul'dan ayrılamıyorum b*k gibi bir semtte oturmama rağmen burası çok başka bir yer. İstanbul'u nasıl bırakabilirim devamsızlık daha fazla kabarmadan ?
aesthetic94
gözlemlerime göre üniversiteye adım atan gençler direk bir kimlik arayışına giriyorlar lisede ana kuzusu kızların piercing taktırması mı dersin değişik değişik dövmeler yaptıran mı dersin siyaset ile alakası olmayan adamların eylemlere gitmesi mi dersin farklılık için mal mal ideolojileri benimseyenler mi dersin farkındalık yaratmak için tuhaf tuhaf standlar açanlar mı dersin ortam yapmak için tuhaf tuhaf kulüplere üye olanlar mı dersin değişiklik olsun diye deist ateist olan mı dersin oğlum siz manyak mısınız lan dersinizi görün sınavlarınıza girin gibtirin gidin şu okuldan midem bulanıyor artık sizden lan .
aesthetic94
samsundaki öğrenci evimizde kombi yok ve antarktika gibi ama bir kez hastalanmadim istanbul'a geldim geldigimin 2 günü hastalandım tabi bünye sıcağa alışık değil.
aesthetic94
yıllarca bekledim birini gördüğümde heyecandan gebermeyi deli gibi aşık olmayı. bir kere çok yaklaşmıştım ama sonradan saplantı olduğunu anladım zamanla ve esamesi bile kalmadı. en son umutsuz bir şekilde televizyona bakarken bir şey dikkatimi çekti ivanka trump senin icin meksika'ya örülen duvarı yıkarım ulan !
aesthetic94
İyi meslek sahibi olup çocuğuna karne hediyesi olarak i phone 7 almayı ve altına pahalı araba almayı bir misyon edinmiş kişiler o kadar toplu taşıma yapıldığı halde arabasına binmeden 300 metre yürümeyen sonra petrol çok pahali diyen fazladan dairesi olup kirasını 1000 liradan aşağı yapmayan iki yüzlü insanlar görüyorum .madem bu kadar halkı düşünüyorsun taşın altına sende elini soksana . evet lüks tüketim çılgınlığı sardı dört bir yanımızı ve bu ülke o gün bitti zaten. ne kadar yanıp tutuşsakta önce aynaya bakmamız gerek.
aesthetic94
bugün galiba büyüdüğümü ve zamanın çok hızlı aktığını farkettim ilk kez bir iş görüşmesi için takım elbise aldım asıl farketmem gereken şey ne büyüdüğüm ne de zamanın akışıydı farketmem gereken şey benim takım elbise içinde ateş ediyor olmam ve meteor gibi göründüğüm olduğum gerçeğiydi .