aesthetic94
artık kadınlara hiç güvenemiyorum her hareketinizden nem kapıyorum en ufak falsonuzda ağzınızı kırasim geliyor siddet yanlısi degilim ama neslimizi bu halde gordukce çıldırıyorum seri üretim misiniz ya siz ne oldu bizim neslimize anlamiyorum aptal gosteris budalası ilgi o***pusu oldu kızlar sanki ulke capinda ünlü olmusta takipçilerine canlı yayinlar yapmalar, düşük iq iceren hareketler, ben ben ben diye bağıran sosyal medya hesapları yarasina bastığım kızlarında canı cehenneme.

Yorumlar

anonimum
genelleme yapma bence yoksa seni burda ipe dizerler
ceyrekmuhendis
neslimızı bu halde gördükçe çıldırıyorum kısmına katılıyorum sadece. bu cümlenin öncesi ve sonrası bütün gençlik için geçerli.
iyikalplipsikopat
bence dunyanin daha mutlu ve ozgur olmasi icin bir atik ogutucuye baliklama atlaman gerek
senmatematikcide
aslında sevdiğim insanların intangramda saçma sapan resimlerini görmeye başlayınca soğumaya başladım ister istemez.sonrasında hesabımı komple sildim. yani düşüncelerini çok iyi anlıyorum🙄
chen
chen @chen
1 yıl
hiç bir sosyal medya hesabı olmayan bir kadın olarak, bunu yapanlar da senin peşinde dolanıyolardı zaten bana güven beni sev diye. son zamanlarda siz de öyle bi türediniz ki her şey sizin etrafınızda dönüyo. güvenme ulan güvenme sen kimsin ağızlarını kırası geliyomuş. kim nasıl mutluysa öyle yaşar. kimse de dönüp kendine bakmıyo arkadaş ya varsa yoksa karşı cinse sallayım. sevmiyosan uzak dur izleme. asıl tüm cinsiyetçilerin canı cehenneme. bıktım sizden be
anonim
cümledeki kadın,kız kelimelerini erkek diye değiştirdiğimde pek bi farkın olmadığı durum bahsettiğin. demem şu ki cinsiyet seçmiyor, insanların bu hayatı seçenleri ve seçmeyenleri var. cümledeki o*pu erkek olur mu demeyin örneği çokça :d seçimi seninle aynı olan insan sayısı küçümsemeyecek kadar var. bakış doğrultusu değişikliği tavsiyemdir, onuda istersen.
anonim
görme geç. sıradaki gelsin😂
aesthetic94
kuyrugunuza basınca nasılda havlamaya başladınız ben sizin ciğerinizi biliyorum be her şeyin istisnası vardır genelleme yapmayıp ne yapicam ayrıca bir neslin ahlakını kadınlar belirler anne olacaksınız geleceği siz yetistireceksiniz.