arrow
sınavları erteleyin abi yaptığınız başka bişey yok zaten lan ben anlamıyorum nasıl bi okul nasıl bi şehir. bu şehirde hiç mi tuzlama aracı yok hiç mi kar küreyicisi yok koskoca okul be hiç mi bişey yapmazlar bu okula o kadar para nereye gidiyor her şeyin ceremesini bizim mi çekmemiz lazım yeter artık ya rektörün karşısına çıkıp ağzımı açıp gözümü yummak istiyorum ama işte sonuç olarak yine zararlı çıkacağımı biliyorum. gidip okulun yollarını tuzlayalım ya ona da razıyım artık pes.
arrow
ya bu bizim okulun rektörlüğüne akıl sır erdiremiyorum abi ben ya yeter ama artık sus sus nereye kadar arkadaş normal zamanlarda kar yağar bişey olur gidip tatil etmez ulan büt zamanı bi an önce bitse de şu lanet yerden gitsek dediğimiz zaman ise adam bütleri erteler. yani ne bu ya şaka mı illa okulu mu bıraktırmaya çalışıyolar ben kaç aydır ailemin yanına gitmemişim bunların yaptıkları işe ben artık ne diyim. zaten iki hafta tatil yapacaktık onu da alıb elimizden anasını satayım alın biz insan değiliz ya alın siz öğretmenler falan da rahat rahat tatilinizi yapın. şuraya acayip ağır sözler yazmak istiyorum ama gerek sizlere olan saygımdan gerek adminin yayınlamayacağını bildiğimden yazmıyorum. ah omü insanların hayalleriyle oynayan omü yazıklar olsun be sana da senin gibi hocalara da...
arrow
bütlere 2 gün kaldı benim 6 tane bütüm var ve ben hala ders çalışmıyorum biri beni bi tokatlasın da kendime geliyim yoksa böyle olmuyo arkadaşlar ne yapacağım ben içimden çalışmak gelmiyor ve çok çalışmam lazım. dersler çok zor memlekette ailem beni dersleri verip dönmem için bekliyo. galiba ben hiç bir şeyi haketmiyorum bunalıma girdim ve çıkamıyorum burdan çıkış için yardım istiyorum sizden motive edici bikaç söz olabilir mesela :(
arrow
millet herkese selam nasıl gidiyo baya oldu uğramayalı dersler falan fırsat olmadı neyse sonuç olarak çoğundan büte kalmış bulunmaktayım yine. karaoke gecesi varmış duydum toplaşıyo mu şimdi herkes ona göre geleyim :))
arrow
çok karaktersiz var. söyleyeceklerim bu kadar teşekkür ederim.
arrow
yaa millet daha omü'ye gelmeden omüden korkar olmuş twitterda yazılanlar pek iyiye işaret değil . arkadaşlar korkmayın bakın ne güzel kazanmışsınız güzel bi üni sonuçta 😂😂 güldüğüme bakmayın cidden iyi 😂 😂 neyse arkadaşlar yani bizim omüyü sevmediğimize bakmayın siz :) yani aslında bakıp bakmamanız size kalmış bakacaksanız da bakın yani ne diyim benden bu kadar .ve de burdan mikrofonu @onumarkamsobee 'ye bırakıyorum o devam etsin :)
arrow
arkadaşlar uzun bir süredir aranızda değildim özlemişim sizinle sohbet edip dertleşmeyi eğlenmeyi şakalaşmayı :) kısacası herkese yeniden merhaba mutlu günler dilerim :)
arrow
arkadaşlar sizlere uzun zamandır çok merak ettiğim her düşündüğümde içimi kemiren bir soru sormak istiyorum . lütfen kafamdaki şu soru işaretlerini atmamda yardım edin . sorum şu :
- yalın şarkıcı mı yoksa dondurmacı mı?
arrow
öncelikle omü'ye yeni gelen arkadaşları şimdeden tebrik ediyorum ve hoşgeldiniz diyerek konuşmama başlıyorum . arkadaşlar iyi ya da kötü orasını ben bilemem bir karar vermişsiniz umarım bu karar sizin için hayırlı olandır . burda yazılan #omüpismanlıktır yazılarını da pek fazla ciddiye almayın biz burda omü'lüler olarak aramızda olan bir şakalaşma oldu artık bu :) umarım güzel günler geçirirsiniz .. benim tavsiyem okulu fazla boşlamayın hallolur deyip not tutmamazlık , okula gelmemezlik , vizelere finallere olmadı bütlere çalışmamazlık yapmayın yoksa gerçekten çok pişman oluyorsunuz .. arkadaş çevresi de cidden ayrı bir mevzu orada pek bir tavsiyede bulunamıyorum çünkü benim karşıma pek iyi , düzgün insanlar çıkmadı .. allah iyilerle karşılaştırsın .. neyse arkadaşlar diyeceklerim bu kadar . aksiyona , maceraya yeri geldiğinde gerilime yeri geldiğinde ise dram dolu anlara şimdiden hoşgeldiniz :))
- saygılar ve sevgiler sizlere değerli arkadaşlar :)
arrow
hayat çok garip değil mi arkadaşlar birine tüm içtenliğinle güvenirsin, değer verirsin sonra bir bakarsın; sayfalar dolusu kelimeler döktüğün insan, bir cümlene bile değmezmiş.
arrow
burda yazılanların çoğunu okuyorum arkadaşlar . meğer hepimizin ne kadar da çok sorunları varmış ama ne yalan söyliyim okulda hele de yaşam merkezine girdiğim zaman etrafıma bakındığımda herkes ne kadar da mutlu ne kadar cıvıl cıvıl eğleniyor . sorunları olduğu halde mutlu olabilmek yine de sorunların inadına , sorun çıkaranların inadına eğlenebiliyorsa bir insan .. bence o insan sorunlarını yenmiştir benim için de en önemlisi bu . bunu yapabilen arkadaşları tebrik ediyorum yapamayan arkadaşlara da gerçekten böyle yapması gerektiğini öneriyorum çünkü böyle yapınca (bence) daha iyi hissediyosunuz :) ( not: bende bu zamana kadar böyle yapmıyordum umarım bundan sonra sizlerin de yardımlarıyla hep beraber böyle mutlu olacağız ) okuduysanız ya da okumadıysanız bile hepinize teşekkür ederim .) İçimden gelenleri yazdım yazım hatalarım olmuşsa affola ..
arrow
arkadaşlar merhabalar nasılsınız iyisinizdir umarım . sizden sizi iyi yönde etkileyen filmler istiyorum dram olabilir . bu yönde paslaşabiliriz :)
arrow
arkadaşlar şimdi buraya sayfalarca yazmak konuşup sohbet etmek isterdim ama ağlamaktan hiçbir şey yazacak durumda değilim kusura bakmayın . beni bu kadar ağlatan utansın . neyse daha doğranacak çok soğan var sonra görüşürüz millet.
arrow
İnsan hiç babasından nefret eder mi bilmiyorum ama ben de babama karşı hep bir soğukluk vardı hala da var maalesef . hep aramızda bir resmiyet olmuştur . hani derler ya bazıları biz babamla arkadaş gibiyiz diye ha işte biz o durumun yanından bile geçemiyoruz . galiba babam beni pek sevmiyo ama sıkıntı da değil böyle olmuş insan anne babasını seçemiyor ki . hep hayırlısı deyip yoluma devam ettim ama babamla arkadaş gibi dost gibi en azından anlaşabilen bir baba-oğul gibi olmayı çok ama çok isterdim.
arrow
arkadaşlar merak ettim sizde yapıyor musunuz . evde çorba yaparken karıştırarak küçük bir girdap oluşturup hemen ardından kaşığı ters yönde çevirip bundan haz alıyorum :d bunu yapan sadece ben olamam herhalde dimi ?
arrow
arkadaşlar bazı insanlar çok değişik değil mi sizce de ?
arrow
''çılgın davulcu mahalleyi coşturuyor'' diye tivit atmadım diye mi bu ilgisizlik ? yoksa serumlu kol fotoğrafı mı atmam gerekiyordu ? neydi benim suçum
arrow
bu devirde kanka dediğin adama dostum dediğin adama bile güvenmeyeceksin . sırtını yaslamayacaksın sen ne kadar cok yaslanırsan o kadar sert düşüyorsun yere 21 senenin verdiği bir tecrübe gibi bir şey . yediğin kazıklar sayesinde her şeyin farkına varmaya başlıyorsun . hayat bu acımasız hele insanlar daha daha da acımasız .. allah yar ve yardımcınız olsun değerli arkadaşlar (:
arrow
ya yaz okulu için tercihlerimi yapmıştım ama parayı yatıramadım . para yatırmayı uzatırlar mı bir bilgisi olan varsa lütfen çok önemli benim için ?
arrow
ya bu öğrenci işlerine küfür mü etsem yoksa teşekkür mü bilemedim . dün yaz okulu için para ne zamana kadar yatırılıyor diye sorduğumda yarın son demişlerdi . bugün saat 2 gibi tekrar aradığımda saat 12 de bitti dediler . nasıl bir sistem kurmuşlar çözemedim gitti . omü pişmanlıktır diye boşuna dil dökmüyor muşuz demek ki .