anonim
anonim
2 yıl
niye hic sevgilim olmuyor ya yani öyle sırf sevgili olmak icin de olsun istemiyorum ama arkadaşlarım her gün farklı biriyle konusuyor bunu da onaylamıyorum ama neyse. asla egolu oldugumu düsünmeyin ama cirkin bir kız da değilim güzel giyindiğimi de düşünüyorum yine de yok. bir arkadasım cok suratsız duruyosun bi erkek senin yanına gelmeye cekinir dedi ama elimde değil. bu kadar beklediğime değer insallah da mükemmel bi insan cıkar karsıma da mükemmel bi ilişkim olur.

Yorumlar

anonim
anonim
2 yıl
artik hicbir iliski oyle senin benim istedigim gibi uzun sureli olmuyo erkekler gercekten sevmeyi bilmiyo tabi sevenleride vardir bize denk gelmediii
gozlerlensmi
gozlerlensmi
2 yıl
bende aynı dertten muzdaribim
anonim
anonim
2 yıl
bugün kızın birine otobüs sordum ağzında bir şeyler geveleyip koşarak uzaklaştı..şimdi ben bunun etkisiyle 3 gün hiçbir kıza yaklaşmam.bence tekliflere açık olanlar okulda kurdele taksın iki tarafında işi kolaylaşır..
manfredvonrichthofen
sen beyaz olursan, beyaz seni bulur. dandik bir ilişki yerine de kaliteli yalnızlık daha iyidir bu durumda ve sakın unutma sabrın sonu selamettir.
poseydon
poseydon
2 yıl
şimdi burdaki mesele cinsiyet değil karakter meselesi. bunu daha kaç kere söyleyeceğim bilmiyorum. ama söylemekten de vazgeçmeyeceğim.
jom
jom
2 yıl
bende bu yaşıma kadar hiç aşık olmadım. ve öylesine de ilişki yaşamak istemedim kimseyle. ya neyse daha yazmıycam resmen yukardakini ben yazmışım da sen göndermişsin gibi bi dünya :d
Gerekovic
Gerekovic
2 yıl
sen sabretmeye devam et. güzelliğe falan bakmıyor o işler. az biraz etkisi olabilir ama karakterin var ya hani. İşte o asıl olan..
anonim
anonim
2 yıl
ya bi kizdan gercekden hoslaniyosun ama yakinina gidib o riski goze almiyorum ki ters cevab veriri napax olexmi 😂😂