anonim
anonim
aile gerçeğine inanmıyorum. belki gerçekten iyileri vardır. yaşadıklarım bu gerçeğe inanmama engel. tam olarak 15 yıldır sağda solda büyüdüm. İşin garip tarafı da annem ve babam hayatta. yemek artığı gibi beni atmışlar. o yüzden bende o kavram yok. şimdi buraya yazmasalarda bu yazıyı görüp bu sitede ne alaka bu anlattıkların diyenler olacak. ne yapayım arkadaşlar benimde bir şeyleri anlatmam gerekiyor. İnsanlara yalandan gülümsüyorum. güçlü görünme isteği yalnız büyüyenlerde vardır. sonuçta sizleri tanımıyorum. bir nebze olsa rahatıyor insan bir şeyleri paylaşınca.

Cevaplar

alpheratz ✨
alpheratz ✨
onu diyen 3 gün önce dandik sevgilisinden ayrıldı diye kafa ütüleyen insanlar. anlat kardeşim okurum ben.
Leyl
Leyl
aile kavramının dibini yaşarım. iyisiyle kötüsüyle
ama hayat kalabalık la tatlanmıyor.
hayatında anlatmak istediklerini anlamaya çalışan bir kişi dahi bulsan ozaman anlam kazanıyor. bazen nekadar sıcak musmutlu bir kalabalık içinde dahi olsan ( gidelim kaptan , bizi anlayan ların yanına gidelim dersin) rota yanlızlığa cıkar yine.
anlat kardeş anlat birileri anlamaya çabalarım mesajı veriyorsa anlat .
fenerlierva
fenerlierva
bazen en iyi dostuna bile anlatilmayacak seyler yasiyor insanoglu.burda bizimle paylasabilirsin.cunku insan gercekten rahatliyor.bir de birbirimizi tanimadigimiz icin daha rahat dokersin icini.yardimci olursam cok cok mutlu olurum.
Rıza Kaan Tangöze
Rıza Kaan Tangöze
anlat kardeşim her derdin beteri her anlatanın bir dinleyeni olur illa ki